Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Opilý muž nezvládl řízení, jeho jízdu zastavil až betonový mostek

 
úterý, 12. července 2016, 10:09

Včera v pondělí 11. července v dopoledních hodinách havaroval řidič se svým automobilem v Lošticích na ulici Olomoucká. Škoda byla vyčíslena na 41 tisíc.

Krátce před desátou hodinou jel padesáti devíti letý muž se směru z centra na obec Palonín. „Ze zatím přesně nezjištěných příčin řízení vozidla nezvládl. Vyjel mimo silnici vpravo do travnatého příkopu, kde postupně narazil do směrového sloupku, poté do kotevního lana sloupu veřejného osvětlení a elektrického vedení a nakonec do betonového mostku, o který se vůz zastavil,“ uvedla policejní mluvčí Marie Šafářová.

Policie provedla u muže orientační dechovou zkoušku a ta vyšla pozitivně s výsledkem 0,41 promile. Opakované zkouška tento výsledek potvrdila. „Řidič při havárii utrpěl zranění, se kterým byl transportován do Fakultní nemocnice Olomouc. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na 41 tisíc korun, z toho 30 tisíc korun na vozidle, tisíc korun na směrovém sloupku, 5 tisíc korun na kotevním laně sloupu veřejného osvětlení a elektrického vedení a 5 tisíc korun na betonovém mostku. Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ dodala Šafářová.

Čtěte více:

Napsal Petra Kornetová | Foto PČR
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Řidiči o víkendu jezdili opilí, ale i pod vlivem jiné omamné látky

pondělí, 11. července 2016, 08:27

Policisté v Olomouckém kraji zastavili od pátku do neděle hned několik řidičů, kterým naměřili více jak 1 ‰ alkoholu v...

AKTUALIZOVÁNO: Bilance nehody u Horní Loděnice - jeden mrtvý a čtyři těžce zranění

pátek, 8. července 2016, 07:05

Včera, ve čtvrtek 7. července krátce po osmé hodině večerní se u Horní Loděnice stala dopravní nehoda, po níž zůstalo...

U Horní Loděnice se čelně střetla dvě auta, jeden pasažér nehodu nepřežil

čtvrtek, 7. července 2016, 22:36

Pět zraněných osob si vyžádala těžká nehoda dvou osobních aut u Horní Loděnice na Olomoucku.