Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Do konce listopadu se kvůli rekonstrukci uzavře jedna polovina mostu na Velkomoravské ulici

 
úterý, 12. července 2016, 16:15

Most podstoupí rekonstrukci pod dohledem vlastníka, což je Ředitelství silnic a dálnic. Opravy začnou příští pondělí a potrvají do konce listopadu.

První se začně opravovat polovina, která vede směrem na Lipník. „Ačkoli se nejedná o investici v režii města, rádi bychom řidiče na tuto uzavírku s předstihem upozornili. O připravovaných uzavírkách a objízdných trasách nás vlastník komunikace na území města vždy předem informuje a je-li to možné, snažíme se společně hledat takové řešení, které Olomoučanům přinese co možná nejméně komplikací,“ vysvětluje náměstek primátora města Olomouce Aleš Jakubec. 

Kvůli rekonstrukci nebude možnost odbočit doleva ve směru od Mohelnice na Švýcarské nábřeží. "Objízdná trasa povede z Velkomoravské na sjezd ulicí Holickou a Wittgensteinovou, zásobovací vozidla se mohou otočit přes ulici Babíčkovu zpět na Velkomoravskou a odtud odbočit vpravo na Švýcarské nábřeží," uvedla tisková mluvčí města Jana Doleželová.

Pro tramvaje omezení neplatí a budou moci projíždět bez větších obtíží. Chodci budou muset přejít na druhou stranu cesty, kam je navede přechodné dopravní značení. Místo pro přecházení bude na místě vyznačeno. 

"Uzavírku v této podobě plánuje Ředitelství silnic a dálnic do 30. listopadu 2016, práce na druhé polovině mostu by měly začít v únoru 2017," dodala Doleželová. 

Čtěte více:

Napsal Petra Kornetová | Foto Google Street View
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Opilý muž nezvládl řízení, jeho jízdu zastavil až betonový mostek

úterý, 12. července 2016, 10:09

Včera v pondělí 11. července v dopoledních hodinách havaroval řidič se svým automobilem v Lošticích na ulici Olomoucká....

Řidiči o víkendu jezdili opilí, ale i pod vlivem jiné omamné látky

pondělí, 11. července 2016, 08:27

Policisté v Olomouckém kraji zastavili od pátku do neděle hned několik řidičů, kterým naměřili více jak 1 ‰ alkoholu v...

AKTUALIZOVÁNO: Bilance nehody u Horní Loděnice - jeden mrtvý a čtyři těžce zranění

pátek, 8. července 2016, 07:05

Včera, ve čtvrtek 7. července krátce po osmé hodině večerní se u Horní Loděnice stala dopravní nehoda, po níž zůstalo...