Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Do konce listopadu nepojede tramvaj č. 4. Tramvajový úsek Hlavní nádraží – Pavlovičky projde rekonstrukcí

 
pondělí, 31. října 2016, 09:46

Z důvodu oprav bude od 5.11. do 29.11. 2016 uzavřený tramvajový provoz od zastávky Hlavní nádraží po Pavlovičky. Linka č. 4 nebude jezdit vůbec a nahradí ji autobusová doprava.

V rámci uzávěrky se bude opravovat tramvajové křížení s tratí pro železniční dopravu na ulici Divišova, snášení tramvajového křížení u Auto Čechák. Dále dojde k opravě tramvajového ostrůvku zastávky Hodolanská směrem k Autobusovému nádraží podchod. K výlukám dojde v obou směrech Hlavní nádraží – Pavlovičky.

  • Linka č. 4 nebude provozována a bude nahrazena spoji linky č. 6 s odjezdy dle jízdních řádů zveřejněných na jednotlivých zastávkách.
  • Linka č. 6 bude vedena ve své trase bez omezení.
  • Linky č. 1, 2, 3, 5 a 7 zůstávají v provozu beze změn.

Náhradní autobusová doprava pojede okružní linkou po následující trase:

  • Hlavní nádraží – autobusová zastávka (označník F)
  • Aut. nádraží podchod – tramvajová zastávka
  • Hodolanská – tramvajová zastávka
  • Husův sbor – tramvajová zastávka
  • Bělidla – tramvajová zastávka
  • Pavlovická – tramvajová zastávka
  • Hlavní nádraží – autobusová zastávka (označník G)

Linka X4 nebude obsluhovat zastávky Fibichova, Pavlovičky, Bělidla směr Hl. n., Husův sbor směr Hl. n., Hodolanská směr Hl. n. a Aut. nádr. podchod směr Hl. n.

V pracovní dny bude náhradní doprava realizována také linkou X. Linka zajistí posilové spoje ze zastávky Aut. nádraží podchod přímo do zastávky Hlavní nádraží po trase Tovární a Jeremenkova. Spoje budou vedeny v časech 7.23, 7.38 a 7.53 hod. z autobusové zastávky ve směru Fibichova. Výstup na zastávce Hlavní nádraží bude realizován u označníku C.

Napsal Petra Kornetová | Tisková zpráva

Kam dál?

Město investuje do "chytřejších" semaforů na křižovatce u Tržnice,...

sobota, 29. října 2016, 15:32

Ještě do konce roku bychom se mohli dočkat plynulejšího provozu u Tržnice. Město totiž hodlá zmodernizovat semafory na křižovatce...

Končí letní čas. České silnice se začínají nořit do tmy

pátek, 28. října 2016, 09:00

V roce 2015 přišlo při dopravních nehodách o život celkem 131 chodců. Plných 63 procent z nich za snížené viditelnosti. Kdy a kde...

U Velké Bystřice se čelně srazila dvě auta, zraněnou ženu s malým...

čtvrtek, 20. října 2016, 13:59

Vázná dopravní nehoda se stala dnes krátce před polednem u Velké Bystřice. Na silnici před odbočkou na Přáslavice se čelně...

Záchranáři vyjížděli k vážné nehodě dvou osobních aut, šest lidí se...

sobota, 15. října 2016, 14:13

Čtyři posádky výjezdových stanovišť Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje zasahovaly krátce po jedenácté hodině u...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: Legendární Čtyřlístek letos slaví 50 let. K narozeninám vychází celovečerní film

Legendární český komiks Čtyřlístek letos oslaví 50 let! U příležitosti kulatého výročí vstoupí 4. dubna do kin celovečerní film s názvem Velké dobrodružství Čtyřlístku.

Ozzy Osbourne ruší ze zdravotních důvodů další koncerty

Legendární Ozzy Osbourne byl nucen odložit další část svého rozlučkového turné No More Tours 2. Zpěvákův management oznámil, že se ruší koncerty v Austrálii, Novém Zélandu a Japonsku. Děje se tak ze zdravotních důvodů. Už dříve byla zrušena i evropská část šňůry.

Pokud Petříček nebude místopředsedou ČSSD, zváží odchod z vlády

Pokud březnový sjezd ČSSD nezvolí ministra zahraničí Tomáše Petříčka místopředsedou strany, zváží setrvání ve vládní funkci. Neúspěch na sjezdu by vnímal jako signál, že jeho politika nemá ve straně dostatečnou podporu. Na sjezdu chce prosazovat moderní levicovou politiku, v případě zvolení místopředsedou by pak chtěl ve vládě razantněji prosazovat priority ČSSD vůči hnutí ANO.