Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Galerie Šantovka rozdává auta. Já už tipovala, co Vy?

 
pondělí, 21. března 2016, 15:29

Galerie Šantovka rozdává auta Škoda Fabia! Pět už jich je pryč, ale to poslední je ještě stále volné. Takže ještě stále mám já, nebo kdokoliv jiný, šanci si ulehčit život a mít v garáži nové auto.

Včera večer jsem se rozhodla, že potřebuji nové psací potřeby a nějakou tu reprezentační blůzku na rozhovory. Proto jsem se rozhodla skočit si do Šantovky na nákupy. Ale, bydlím na Nové Ulici a to je do centra poněkud daleko. Chtěla jsem jet tramvají, ale neměla jsem lístek. Musela jsem si ho koupit a pak když jsem došla na zastávku, jsem zjistila, že tento měsíc opravují koleje a je omezená doprava. S nasupeným výrazem jsem musela jít pěšky až do Šantovky. Unavená jsem tam došla a hned u vchodu jsem uviděla pěkné stojící auto. „Kdybych tak měla auto, tak by se všechny moje problémy vyřešily a já bych se nemusela takhle trmácet,“ pomyslela jsem si a když jsem přišla blíže, tak jsem uviděla, že sen se může stát skutečností.

Na reklamě jsem si přečetla, že tato Škoda Fábie mi může říkat paní. Stačí jen v jakémkoliv obchodě nakoupit nad 500 korun (což pro mě určitě nebude problém) a pak přijít s účtenkou k infostánku, kde dostanu soutěžní kupón. Na něj napíšu svůj tip, kolik gramů korálků se vejde do zavazadlového prostoru auta. Docela jednoduché. Pak už jenom musím počkat do 26.3. a v pět hodin odpoledne se přímo v Galerii Šantovka dozvím, jestli byl můj tip nejblíže opravdovému výsledku. Navíc, na vyhlášení dojede známý komik Lukáš Pavlásek a bude součástí zajímavého doprovodného programu. 

Šantovka rozdávala auta každý měsíc a tak už pět šťastlivců nemusí po Olomouci chodit pěšky nebo počítat se zpožděnou tramvají. Já už jsem si zatipovala, tak třeba bude můj tip správný a Fabuška bude moje. Nebo člověka, který sedí vedle mě v kavárně. Nebo Vaše. 

Abychym měli všichni stejné podmínky, tak pár informací na zpřesnění. Tipovat můžete až do 25. 3. do 21:00. A tipovací  otázka zní: Tipněte si, jaká je celková váha korálků v gramech (vzorek korálků najdete na infostánku), které se nacházejí v zavazadlovém prostoru vystavaného výherního automobilu Škoda Fabia? 

Více informací hledejte zde.

Hodně štěstí! 

Napsal Petra Kornetová | PR text
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Devatenáctiletá řidička a dvacetiletý řidič...

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

Reklama
 
 

Kam dál?

Dneškem začínají Velikonoční slavnosti na Horním náměstí

pátek, 18. března 2016, 10:30

Dnešním dnem v Olomouci začínají Velikonoční slavnosti 2016. Během jedenácti dnů se na Horním náměstí odehraje velké...

Olomouc se připojí k Hodině Země, centrum města se dnes ponoří do tmy

pátek, 18. března 2016, 09:54

Olomouc se připojí k celosvětové akci s názvem Hodina Země, která má za úkol upozornit na význam šetření energie a...

RECENZE: Saulův syn – když jediné, co potřebujete k životu, není přežít, ale udělat správnou věc

pátek, 18. března 2016, 09:08

Snímek Saulův Syn je pro někoho jen „dalším“ filmem o holocaustu. Ve skutečnosti je však zatím nejpůsobivějším a...