úterý 7. února 2023 Veronika

Dneškem začínají Velikonoční slavnosti na Horním náměstí

Dnešním dnem v Olomouci začínají Velikonoční slavnosti 2016. Během jedenácti dnů se na Horním náměstí odehraje velké množství koncertů, soutěží, divadelních představení a také bohatého programu pro děti.

Město Olomouc už minulý rok pořádalo jednodenní velikonoční jarmark s kulturním programem. Akce sklidila velký úspěch, a tak se letošní jarmark prodlouží na jedenáct dnů. Město nachystalo bohatý kulturní program, vystoupí například Ivan Hlas, Vlasta Redl nebo Jožka Černý, představí se ale i divadelní soubory z Tramtarie či Emilionu. Velikonoční slavnosti doprovází jarmark, na kterém se budou prodávat třeba tradiční řemeslné výrobky či gastronomické speciality. Součástí festivalu budou i tradiční pašijové hry.

Program olomouckých Velikonoc 18.3. - 28.3.

18.3. Pátek                                                                                                                                                                            

15:00                                                                          Slavnostní zahájení za účasti patrona akce

15:30                                                                Zahájení výstavy (nejkrásnější velikonoční vejce)

16:00 - 17:30                                                                                      Cimbálová muzika  Záletníci

18:00                                                                                       Starobřeclavská cimbálová muzika

19.3. Sobota                                                                                                                                                                         

13:00                                           Divadlo Emillion - Cirkus plný loutek pohádkové pásmo pro děti

16:00                                                                                                    hudební skupina Bokomara

17:30 – 19:00                                                                         Dechová hudba  Moravská veselka

20.3. Neděle                                                                                                                                                                          

15:00-17:00                                                                                        Cimbálová muzika Kyjovsko

18:00                                                                                      George Beatovens – Karel Kahovec

21.3. Pondělí                                                                                   Olomoucká hudební scéna

10:00                                                                                     Výtvarné dílničky pro školy a školky

16:00                                                                  Tradicional Olomouc Dixieland Luboše Zbožínka

18:00                                                                                                           Olomoucký Swingband

22.3. Úterý                                                                                                                                                                 

10:00                                                                                     Výtvarné dílničky pro školy a školky

18:00                                                                                                          Hudební skupina Fleret

23.3. Středa                                                                                                                                                                           

10:00                                                                                     Výtvarné dílničky pro školy a školky

16:00                                                                               Vendula Příhodová - finalistka Superstar

18:00                                                                                                             Vlasta Redl s kapelou

24.3. Čtvrtek                                                                                                                                                                         

15:00 - 18:00                                                                                                           Dětské dílničky

16:00                                                                                                       Folklórní soubor Dunajec

18:00                                                                                                                         Ivan Hlas Trio

25.3. Pátek                                                                                                                                                                            

15:00 - 18:00                                                                                                           Dětské dílničky

15:00 - 17:30                                                                                           Cimbálová muzika Pajtas

18:00                                                                                                                           Jožka Černý

26.3. Sobota                                                                                                                                                                         

15:00 - 18:00                                                                                                           Dětské dílničky

14:00 - 16:00                                                                      Cimbálová muzika - Záhorská muzika 

16:30                                                                                                     Dechová hudba Kosířanka

19:00                                                        Richard Pachman, Pašije / Velikonoční příběh / Reduta

27.3. Neděle                                                                                                                                                                          

15:00 - 18:00                                                                                                           Dětské dílničky

14:00                                                                                         Divadlo Tramtarie O praclovíčkovi

15:00 - 17:30                                                                             Cimbálová muzika Jakuba Šustra

18:00                                                               Pavel Helan - účastník Československo má talent  

28.3. Pondělí                                                                                                Velikonoční pondělí

19:00                                                                             Chermon, z.s. / Pašije / Moravské divadlo 

Čtěte více:

 

 

 

 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.