Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Future souloví The High Corporation přiváží do olomouckého Jazz Tibet Clubu světový zvuk

 
úterý, 1. listopadu 2016, 18:00

Do Olomouce poprvé přijíždí kapela The High Corporation, pražský future soulový kvartet inspirovaný jmény jako Hiatus Kaiyote, James Blake, Kendrick Lamar nebo Erykah Badu. Přináší moderní mix elektroniky, hip hopu, dubu a soulu.

Za krátkou dobu své existence se stihli zúčastnit desítky festivalů a předskakovat interpretům jako jsou Akua Naru, Selah Sue nebo Nekka. První turné “This Is Not Homework” se bude konat v 11 klubech v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Turné vrcholí křtem nového EP “When I Went To School” 9. prosince ve Vile Štvanice v Praze.

Co říká k prvnímu turné zpěvačka Ashley S. Abrman? “Je nám ctou vyhlasit príkaz vyššej moci, ktorá nás posiela na prve turněčko. Neubránili sme sa tejto”. Narodila se v Hustonu a roky jezdila zpívat po tamních kostelech se svým otcem pastorem. Za zmínku určitě stojí, že se s velkým úspěchem zúčastnila poslední Red Bull Music Academy.

Na bicí v kapele uvidíte hrát Petra Hanáka, kterého můžete znát také z populární slovenské kapely Fallgrapp, Katarzia nebo 2127sounds.

Na kytaru Michael Lužný, baskytara a synth Lukáš Mutňanský (Katarzia).

Turné se odehrává kromě Olomouce (Jazz Tibet Club, 2. listopadu) v dalších 10 městech a podpoří ho například známí hudební producenti FVLCRVM v Brně 26.10, Jimmy Pé a Fallgrapp DJ set v Bratislavě a Novém mestě nad Váhom (3.11. a 4.11.), ale také skateboardingová parta MTS Crew v Jablonci nad Nisou 19.11 v Klubu na Rampě. Za The High Corporation stojí agentura Everything Goes Booking, která realizovala i jejich první videoklip k singlu Maj in June.

Čtěte více:

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Nobelovy ceny: Bob Dylan ocenění přijal, je tak definitivně jasno ve všech oborech

neděle, 30. října 2016, 15:00

Nobelova cena je každoročně udělována za zásadní vědecká odhalení, technické objevy nebo přínos pro lidstvo. Uděluje se...

RECENZE: Ostravak Ostravski – film bez příběhu doprovázený umělou ostravštinou

čtvrtek, 27. října 2016, 14:12

Na film Ostravak Ostravski jsem se velmi těšil. Za prvé kvůli tomu, že je natočený v mé rodné Ostravě a za druhé, že...

Anděl, kam se podíváš. V Muzeu umění otevřou expozici s více než 200 anděly v různých provedeních

středa, 26. října 2016, 16:00

V Muzeu moderního umění a Arcidiecézním muzeu Olomouc od konce října do března příštího roku potkáte více než dvě sta...