Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Majk Spirit a živá kapela? Toto spojení oslnilo Olomouc

 
sobota, 17. prosince 2016, 16:31

Hvězda československého rapu Majk Spirit od listopadu projíždí města u nás a na Slovensku se svojí Primetime tour. Den před velkým bratislavským zakončením se ještě stavil v Olomouci, aby pobláznil místní S Klub. To se mu spolu s živým doprovodem povedlo náramně.

Vše ale začínalo velmi pozvolna. Na vystoupení, které mělo vypuknout ve 21:00, se lidé spíše trousili, než že by se nedočkavě a poblázněně rvali o místa v prvních řadách, a vypadalo to, že asi ani samotný Majk nikam nespěchá. Až kolem jedenácté hodiny, když už byl sál solidně zaplněný, nažhavila všechny fanoušky povedená světelná show.

Pak už ale na pódium začali přicházet členové kapely a nakonec v červené bundě s nápisem, jak by sám řekl, „legendárné crew H16“ nepřehlédnutelný slovenský rapper. Postupně dostával publikum i sebe do varu, že si po chvíli musel bundu sundat. Velké grády dodávalo celému olomouckému koncertu trio vokalistů v čele s Maxem Šramkem. Kromě nich vystoupil i rapper Cigo alias Juraj Wertlen právě ze skupiny H16, ve které Majk Spirit začínal svoji kariéru.

Majk Spirit dokáže rozproudit fanoušky. Prostě to s lidmi umí a vždy si je rychle získá. Důležité je, že neustále se snaží být hlavně ve slovním kontaktu s publikem, například když v textech svých písní improvizoval a místo původních slov nespočetněkrát použil „Olomouc“ nebo „S Klub“. Z celkového množství téměř dvou desítek skladeb tvořili většinu ty nejznámější, které nenachávaly nadšené fanoušky v klidu.

„To už bylo tři sta procent,“ naznačil Majk přibližně po hodině a deseti minutách, že čas koncertu se pomalu nachyluje ke svému konci. Na otázku zda chce Olomouc ještě něco slyšet, reagoval obrovský hukot. A tak se ještě chvíli pokračovalo. Majk Spirit si následně z publika vybral jednoho odvážlivce, který si s ním střihnul písničku „Dobyjeme svet“ a nutno říct, že se toho zhostil více než výborně.

Pak už přišlo to hlavní a poslední. To podle čeho se celé tour jmenuje. Singl „Primetime“ rozhýbal úplně každého a byl skvělou tečkou za vystoupením. Michal Dušička, jak zní pravé jméno dvaatřicetiletého rappera, z pódia nikam nespěchal a snad s každým, kdo se v prvních řadách natahoval, jak mohl, si plácnul nebo potřásl rukou.

„Snívejte velké sny. Objevte svojí vášeň. Najdi svojí lásku. Zapracuj na svém talentě. Dej tomu čas a energii. A jednoho dne budeš i ty takový čávo jako Majk Spirit,“ loučil se slovenský chalan.

Čtěte více:

Kam dál?

RECENZE: Je Rogue One plnohodnotný film hodný Star Wars univerza,...

čtvrtek, 15. prosince 2016, 07:30

Na konci loňského roku jsme se dočkali pokračování hlavní linie Star Wars příběhu. Film byl přijat s určitou negativní kritikou,...

Kino Metropol nabízí originální dárky na Vánoce. Je libo dárkový...

středa, 14. prosince 2016, 10:23

Štědrý den je už jednou nohou doma ale vánočních dárků pro naše nejbližší není nikdy dost. Pokud také patříte mezi většinu, která...

Městský bál se odehraje v polovině ledna, zazpívá na něm Ewa Farna či...

pátek, 9. prosince 2016, 09:39

Do světa pohádek se přenesou účastníci městského bálu, který v polovině ledna zahájí plesovou sezonu v Olomouci. Osmnáctý ročník...

Lucie Bílá vystoupí v Olomouci už ve středu, koncert je už téměř...

čtvrtek, 8. prosince 2016, 18:30

Čas utekl jako voda a je to tu. Lucie Bílá vystoupí se svým programem Bílé Vánoce už příští středu 14. prosince v NH Hotelu...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”