Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

FILMOVÉ PREMIÉRY: Drápy, které se zatnou hluboko do divákovi kůže. Do kin jde Logan: Wolverine

 
čtvrtek, 2. března 2017, 08:19

Komedie, animák, komiks... Premiere Cinemas tento týden nabízí tři premiéry - Muzzikanti, Balerína, Logan: Wolverine. Tak na co vyrazíte?

Muzzikanti

O tomto filmu bude ještě slyšet... Ono už jen spojení všech možných hudebních žánrů na soudtracku je tak trošku odvážný tah, avšak nějakými škatulemi si pravděpodobně nová česká komedie hlavu nedělá. Muzzikanti je novinka Dušana Rapoše, kterou napsal scénárista Petr Šiška. V hlavních rolích se představí například Pavel Kříž, Martin Dejdar nebo Patrik Děrgel. Těšte se na tvrdé chlapy, krásné buchty, pohodovou muziku a krásný kraj československopolského trojmezí.

Balerína

Félicie je mladá osiřelá dívka, jejíž největší vášní je tanec. Po útěku ze sirotčince se vydá na dlouhou cestu do Paříže, která bude samozřejmě plná dobrodružství. Vypadá to na fajn animák!

Logan: Wolverine

Wolverine s tváří Hugh Jackmana se vrací v nové akční smršti! Jen už to není ta stará dobrá mašina. Ne, Wolverine je tak trošku bez energie, i jeho schopnost uzdravování je podstatně slabší... Dá se tato legenda dohromady? Dokáže předat zkušenosti Lauře, která má stejné schopnosti jako samotný Wolverine? Jedno je jisté... Nudit se nebudeme!

Čtěte více:

Napsal(a) Petr Král | Foto www.heyuguys.com
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Tohle bude Rock´n´Roll, vy b**zny! Esko se otřese v základech, přijedou Rybičky 48

úterý, 28. února 2017, 07:30

Pátek 3. března večer. V ten čas zažije olomoucký S-klub tu pravou dávku Rock´n´Rollu v té nejsurovější české podobě....

A Oscara získává La La Land! Vlastně Moonlight... Předávání „ozdobila“ nevídaná chyba

pondělí, 27. února 2017, 08:30

Akademie znovu rozdala sošky. Nejočekávanější večer filmových nadšenců byl letos nejenom plný zábavy, ale také narážek...

RECENZE: Zlato stojí a padá na hereckém výkonu Matthew McConaugheyho

pátek, 24. února 2017, 15:00

Po Vlkovi z Wall Street už jen těžko může nějaký snímek v žánru „zázračně zbohatnu“ nasadit laťku výš. Naposledy se o...