Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

FILMOVÉ PREMIÉRY: Lákají vás Šmoulové, nebo spíše netvor?

 
čtvrtek, 30. března 2017, 15:00

Tento týden je Premiere Cinemas na premiéry bohatý. Těšit se můžete hned čtyři filmy! Jdeme na to...

Šmoulové: Zapomenutá vesnice

Šmoulinka nalezne tajuplnou mapu a už to jede. Společně s Koumákem, Nešikou a Silákem se vydává do Zakázaného lesa, ve kterém žije plno kouzelných stvoření. Proč? Chtějí naleznout tajemnou vesnici dříve, než se to podaří Gargamelovi. Jo, Šmoulové jsou prostě odvážní.

Volání netvora: Příběh života

Modráci vás nebaví? Raději... třeba netvora? Conor má noční můry a vlastně se není čemu divit, okolí k němu není zrovna přátelské. Ptáte se, kdo je ten netvor? Starý mluvící strom (ne ten z Pána prstenů), který Conorovi po nocích vypráví tři starobylé příběhy.

Úkryt v zoo

Originálních námětů z 2. světové války není nikdy dost. Úkryt v zoo vypadá nadějně... Vypráví o manželích, kteří pracovali ve varšavské zoo, jež v mžiku skončila, když Německo napadlo Polsko. Antonina a Jan nyní chovají jen prasata, které krmí zbytky z ghetta ve Varšavě. Co když se ale v náklaďáku, se kterým pro zbytky dojíždějí, dají převážet i lidé?

Ghost In The Shell

Kultovní japonské anime Ghost in the Shell se stalo základním inspiračním pilířem pro legendární trilogii Matrix. Teď přišel čas, aby tahle kyberpunková perla sama zazářila na filmovém plátně. Tak se praví v oficiálním textu distributora. „Film se odehrává ve městě, jaké jste dosud neviděli, ačkoliv jeho estetické řešení mi připomíná svět Blade Runnera, ale s modernějším kabátem, jaký umožňuje současná filmařská technika,“ říká Scarlett Johansson, která hraje hlavní roli. Na závěr ještě citujme distributora, protože jeho slova jsou více než lákavá: „Zatímco ve většině současných sci-fi má svět budoucnosti nehostinný, většinou apokalyptický ráz, do budoucnosti v podání Ruperta Sanderse se podle ní budete chtít podívat. A tu možnost teď máte.“

Čtěte více:

Napsal(a) Václav Votruba
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Satira, Minecraft nebo rave party – takový bude Jeden svět Olomouc

pondělí, 27. března 2017, 15:00

Festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět Olomouc startuje již dnes. Představí sedmnáct filmů z...

V rámci festivalu Jeden svět v Olomouci vystoupí pražská kapela Cold Cold Nights

neděle, 26. března 2017, 19:00

Festivalový týden olomouckého Jednoho světa se rychle blíží a s ním spousta žánrově různorodých akcí. Jednou z nich...

Eruptivní spojení vizuální show a post-rockového zvuku – Jeden svět Olomouc otevřou Flash the Readies

neděle, 26. března 2017, 09:28

Apokalypsa z Jesenických hor, tak o nové desce olomoucké skupiny Flash the Readies mluví hudební kritika. A to v dobrém...