Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Večerní prohlídce při jarní Floře dodají poetickou atmosféru bohyně Vesny

 
čtvrtek, 20. dubna 2017, 15:00

Slovanské bohyně zvané Vesna budou hlavními postavami večerní prohlídky slavnostně nasvíceného pavilonu A olomouckého výstaviště, která se uskuteční v pátek 21. dubna při jarní etapě mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc 2017.

Pavilon s hlavní expozicí nazvanou Tajemná tvář světa bude zájemcům otevřen od 20 do 22 hodin a kromě stylového hudebního doprovodu nabídne také kvalitní občerstvení a samozřejmě nádherné nasvícení květinové přehlídky.
Největší pavilon olomouckého výstaviště se pro návštěvníky večerní prohlídky při jarní etapě výstavy Flora otevře v pátek v osm hodin večer. O půl deváté pak začne vystoupení bohyň kapely Vesna, tedy čtveřice hudebnic, které představují slovanské bohyně jara, léta, podzimu a zimy. Vesna stylově propojuje slovanský folklór a klasickou hudbu, objevují se v ní i prvky jazzu a world music. Písně, vytvořené frontmankou Patricií, se vyznačují jímavými melodiemi a snovou harmonií, texty navozují obrazy přírody a tradičního lidového života. Aranže Dominika Svobody obohacují písně o filmovou atmosféru. To vše v působivých kostýmech návrhářky Kamily Vodochodské vycházejících ze slovanské mytologie.

Pro návštěvníky večerní prohlídky jarní Flory bude navíc připraveno kvalitní občerstvení z nabídky oblíbené cukrárny a kavárny Ollies. Pavilon A bude pro všechny zájemce otevřen do 22 hodin. Vstupenky v ceně 150 korun lze koupit předem v online prodeji na stránkách www.flora-ol.cz. Na místě budou stát 170 korun, počet míst v rámci večerní prohlídky je omezen.

Čtěte více:

PR text
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

KULTURA V OLOMOUCI: Čekají nás Ekologické dny, prohlídka kostelu sv. Michala a mnoho dalšího

pátek, 14. dubna 2017, 19:30

Velikonoční víkend nabídne mnoho kulturních akcí, kterými si můžete zpestřit tyto svátky. Tím ale kultura v Olomouci...

Moravské divadlo plánuje opravy za 15 milionů , včetně hlediště

pátek, 14. dubna 2017, 16:30

Moravské divadlo Olomouc chystá na prázdniny další rozsáhlou rekonstrukci. Novou podobu získá tentokrát hlediště, ale i...

Třetí olomoucký #NoShit slibuje hned pětici interpretů a příval elektronické hudby

pátek, 14. dubna 2017, 13:30

Očekávaná hudební akce s příznačným názvem #NoShit má před sebou již třetí pokračování s datem 15. dubna 2017. Událost...