Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Urbano Latino Festival rozžhaví všechny návštěvníky S-klubu už tento pátek

 
středa, 3. května 2017, 12:00

Přijďte si i vy užít skvělý večer v rytmu podmanivé latinskoamerické hudby, navíc ve společnosti těch největších tanečních i hudebních hvězd tohoto žánru. Urbano Latino Festival v Olomouci je za dveřmi a má opravdu co nabídnout.

5. května bude olomoucký S Klub připomínat velkolepý karneval v Riu – až z Kolumbie sem zavítá světově známý zpěvák Rodry-Go!, který vás oslní svou jedinečnou latino show, o ten nejlepší hudební latino výběr se pak postará DJ Lazaro z Kuby a na parketu svá těla rozhýbou tanečníci z Česka, z Polska a dokonce i z Brazílie. Těšit se můžete také na zábavné taneční semináře, na kterých se naučíte jednoduché kroky salsy, bachaty či merengue, a připraveny pro vás máme i soutěže a afro animace. Exotickou letně laděnou atmosféru pak samozřejmě podtrhnou skvělé drinky nejen z kubánského rumu.

Nudit se na Urbano Latino Festivalu nebudete v páru ani jako jednotlivec nebo skupina přátel, a nezáleží ani na tom, jestli jste ostřílení tanečníci nebo úplní začátečníci – tak či tak vás čeká skvělý večer plný zábavy s tím nejlepším z latinskoamerické kultury.

Vstupenky můžete kupovat přes www.smsticket.cz nebo v Nugget store v Šantovce za 200.Kč, na místě pak budou k mání za 270 Kč. Opening ve 20:00, start programu ve 21:00. Děkujeme Olomouckému kraji, který akci finančně podporuje.

Čtěte více:

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

FOTO: Na Korunní pevnůstce v Olomouci se to hemžilo čarodějnicemi. O zábavu nebyla nouze!

úterý, 2. května 2017, 16:30

Neděle 30. dubna se v areálu olomoucké Korunní pevnůstky nesla již tradičně ve znamení ohňů, čarodějnic, skvělé hudby i...

Vojtěch Dyk se vrací na výstaviště Flora, v nové show se představí jako barman. Soutěžte o lístky!

úterý, 2. května 2017, 15:00

Populárního zpěváka, hudebníka a herce Vojtěcha Dyka přivítá již potřetí pavilon A Výstaviště Flora Olomouc. Ve čtvrtek...

FOTO: Korunní pevnůstka rozkvetla láskou. Májové slavnosti se v krásném počasí opravdu vydařily

úterý, 2. května 2017, 07:59

Na Korunní pevnůstce v Olomouci se slavil první máj, a to hudbou, tancem, spoustou vystoupení, bohatým občerstvením i...