Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Metropolitní operu na plátně kina Metropol si budete moci vychutnat i v příští sezóně

 
středa, 10. května 2017, 16:30

Kino Metropol pro vás i v příští sezóně uvede přímé přenosy z New Yorské Metropolitní opery. Ve čtvrtek 1. června startuje předprodej vstupenek na sezónu 2017/18.

Mezi hlavní taháky příštího roku patří Mozartova Kouzelná flétna, Pucciniho Bohéma či Massenetova Popelka. Budete se moci těšit jak na původní osvědčené verze klasických děl, tak i na nové inscenace, které budou naprostou novinkou pro všechny příznivce světové opery.

Vstupenky na všechny přenosy promítané v kině Metropol si budete moci zakoupit již od čtvrtka 1. června jak na pokladně kina, tak i na webových stránkách www.kinometropol.cz.  Pro pravidelné diváky je připravena zvýhodněná abonentní sleva při nákupu vstupenek na sedm a více představení z celkových deseti přenosů.

V Metropolitní opeře se schyluje k grandióznímu finále. Postará se o něj v první řadě americká sopránová legenda Renée Fleming. Její strhující výkon v nejnovějším nastudování rozšafného Růžového kavalíra, které nahradí inscenaci z roku 1969, vynáší do nebes zahraniční tisk od NY Times po Wall Street Journal, dokazuje, že hvězda přední pěvkyně zdaleka nehasne. V sobotu 13. května od 18:15 bude Straussův Růžový kavalír přenášen jako poslední představení sezóny 2016-17 přenášeno v rámci série Met: Live in HD. Kino Metropol je jedním z dvou desítek kin v České republice, kde si jej budete moci také vychutnat. V titulní roli se objeví také jedna z největších operních hvězd současnosti, mezzosopranistka lotyšského původu Elina Garanča.

Čtěte více:

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Místo zrušeného koncertu Dany Fuchs na Bounty Rock Café Open Air zahraje kytarista Uli Jon Roth

úterý, 9. května 2017, 18:00

Změnu v programu hlásí festival Bounty Rock Cafe Open Air. Do Olomouce sice 17. června nedorazí americká zpěvačka Dana...

Jindřich Štreit, Richard Pogoda nebo Eva Josefíková. Scénu na Dolním náměstí podporují i známé osobnosti

neděle, 7. května 2017, 09:43

Známé herecké tváře, ale i zástupci pražských divadel či spisovatelé podpořili ve veřejné kampani projekt nového...

FOTO: Páteční Urbano Latino festival v Esku se skutečně vydařil

sobota, 6. května 2017, 11:00

“Dneska je to legendární akce! Ještě lepší než loni! A hlavně Rodry-Go. Teď ho často hrají na Radiu Haná - tam jsem ho...