Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

V úterý bude Premiere Cinemas patřit ženám. Promítat se bude film Který je ten pravý?

 
sobota, 9. září 2017, 19:00

Je čas vyrazit si s kamarádkami do kina a pořádně se pobavit! Multiplexy PREMIERE CINEMAS v Praze, Olomouci a Teplicích uvedou v úterý 12. září 2017 speciální filmový večer pro dámy PREMIERE LADIES s předpremiérou nejnovější romantické komedie s Reese Witherspoon - KTERÝ JE TEN PRAVÝ. Program startuje v 18:00 hod. welcome drinkem a doprovodným programem. Od 19:00 hodin pak následuje tombola a předpremiéra filmu.

V rámci doprovodného programu PREMIERE LADIES – KTERÝ JE TEN PRAVÝ se návštěvnice mohou těšit na welcome drink Frisco, ale také na ukázky luxusního líčení a fotografování. Atraktivní částí programu bude jistě tombola, ve které mohou dámy získat fotoaparáty INSTAX MINI Fujifilm nebo vouchery na víkendové pobyty, sportovní zboží či předplatné časopisu Marianne.

Reese Witherspoon v obležení mladých mužů v romantické komedii „Který je ten pravý?“. Jako čerstvě rozvedená matka dvou dětí se vrací do města, kde vyrostla a na narozeninové party potká tři mladíky. S jedním z nich stráví noc a všem třem pak nabídne, že u ní mohou chvíli bydlet. Její život najednou nabírá nečekaný směr. Právě když věkový rozdíl mezi ní a jejími novými objevy přestává definitivně hrát roli, vpadne do jejich života bývalý manžel. Reese Witherspoon má najednou doma dvě děti, mladého milence, jeho dva kamarády a bývalého manžela.

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Bohuňovický gulášfest 16. září nasytí milovníky jídla i hudby

sobota, 9. září 2017, 15:00

První ročník Bohuňovického gulášfestu se uskuteční uprostřed babího léta v sobotu 16. září od 14 hodin na hřišti u...

PŘEHLED: Víkend v Olomouci ve znamení Dnů evropského dědictví. Tady je kompletní program

pátek, 8. září 2017, 18:00

Od pátku do neděle se v Olomouci pořád bude něco dít. Protože je toho opravdu hodně, níže najdete kompletní program Dnů...

KULTURNÍ PŘEHLED: V divadle se rozhýbou loutky a vzbouří nevěsty, na rautu chuťové buňky

pátek, 8. září 2017, 13:00

O víkendu můžete navštívit festival s širokou nabídkou aktivit a přes týden si zajděte například na koncert nebo do...