Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Pivní a gulášové slavnosti ve Velkém Týnci letos nabídnou Fragile nebo Olgu Lounovou

 
sobota, 14. července 2018, 10:00

Pivo, guláš a dobrá muzika. Takové spojení nabídne už jedenáctý ročník Pivních a gulášových slavností, které se budou konat v zámecké zahradě ve Velkém Týnci na Olomoucku v sobotu 21. července 2018.

V jedenáct hodin dopoledne bude zahájena soutěž ve vaření guláše, od dvou hodin odpoledne pak porota začne přijímat vzorky do soutěže o nejlepší buchtu. Po čtvrté hodině si přijdou na své milovníci piva, nebude totiž chybět soutěž v pití piva na čas, a to jak v mužské, tak v ženské kategorii. Vyhlášení vítězných gulášů a buchet, které určí odborná porota, ale i návštěvníci slavnosti, proběhne před půl šestou. Den bude navíc provázet velice bohatý zábavný program.

Od půl druhé vystoupí Olga Lounová se skupinou Louners, po ní bude přítomné návštěvníky bavit profesionální kouzelník a iluzionista Jiří Hadaš. Od půl čtvrté přijdou na řadu No Limit a od šesté večerní se představí nejlepší slovenská vokální skupina Fragile. Následovat bude vystoupení ABBA CZ a do ranních hodin bude publikum bavit kapela Syrinx.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 
PR text | Foto Pixabay.com

Kam dál?

Historické slavnosti v Třeboni zpestří novinka v podobě promítání do...

pátek, 13. července 2018, 18:00

Do jihočeské Třeboně se i letos na dva dny vrátí jeden z nejznámějších českých rybníkářů Jakub Krčín a jeho doprovod. V pátek...

Fotofestival Uničov nabídne o tomto víkendu šest vernisáží, letošním...

pátek, 13. července 2018, 08:31

Fauna. To je téma 8. ročníku Fotofestivalu Uničov, který letos proběhne od pátku 13. do neděle 15. července. Návštěvníci se mohou...

Divadlo Tramtarie zakončilo úspěšnou čtrnáctou sezónu, sklidilo...

čtvrtek, 12. července 2018, 19:30

Divadlo Tramtarie Olomouc zakončilo úspěšnou 14. sezonu. Uvedlo tři premiéry, zahájilo sérii hostování v pražském Švandově...

V muzeu v Úsově byla otevřena nová expozice středověkých řemesel

středa, 11. července 2018, 20:54

Novou interaktivní expozici s názvem Putování středověkem připravilo na letní prázdniny Lovecko-lesnické muzeum sídlící v zámku v...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Největší zájem o eurovolby byl podle všeho v Praze

Zájem lidí o výběr kandidátů do Evropského parlamentu nebyl ani dnes dopoledne velký. Volební účast v jednotlivých krajích se podle zjištění zpravodajů pohybuje nejčastěji mezi 15 a 21 procenty. Zřejmě největší zájem o volby je v hlavním městě. V Praze odvolila téměř třetina oprávněných voličů. Vybírat zástupce do Evropského parlamentu šlo do dnešních 14:00, výsledek voleb bude zveřejněn v neděli pozdě večer.

Hodiny na Černé věži v Budějcích po čtyřiceti letech září novotou. Speciální barvu vybírali památkáři

Jako nové teď vypadají hodiny na Černé věži. Po čtyřiceti letech totiž dostaly nový nátěr. Na všechny čtyři ciferníky padne více než osm kilo speciální barvy, kterou vybírali památkáři. Hotovo by mělo být příští týden. Hlavní slovo má ale počasí.

Předmanželská smlouva? Ochrana před zchudnutím

Zhruba každé druhé manželství končí rozvodem. Je proto dobré myslet dopředu a zbytečným sporům o majetek předcházet. K tomu slouží předmanželská smlouva, ve které si snoubenci dohodnou jiný než zákonný majetkový režim.