pátek 2. června 2023 Jarmil

Vyhledávání

Nalezené články: "pivo"

Nechmel děti! Ochucené nealko pivo není a nebude limonáda

Každé čtvrté dítě pije ochucená nealko piva, která obsahují alkohol. To může vyvolat změny chování či úrazy. Podávání alkoholu dětem je nelegální a vytváří nebezpečný dojem. Podpořte kampaň #Nechmeldeti.

Na červnový závod Ecce Homo se přihlásilo rekordních 213

Organizační výbor AMK Ecce Homo jede na plné obrátky a připravuje největší událost sezóny - Mistrovství Evropy v závodech do vrchu Ecce Homo. Nicméně, nejedná se o jedinou akci, kterou nás letos čeká.

Basketbalista Dominik Heinzl odchází z Olomouce

Dominik Heinzl, 27letý český pivot, přestupuje z BK REDSTONE Olomoucka do Ústí nad Labem. Exceloval na pozici pivota a Ústí bude jeho čtvrtý klub v NBL.

Zdemolovaná cesta u cukrovaru si na opravu počká. Litovel by neunesla souběh uzavírek

Už řadu let trápí řidiče na jedné z příjezdových tras do Litovle množství výtluků a defektů na silnici u tamního cukrovaru. Komplexní oprava se i pro letošek odkládá, důvodem jsou stavební práce na dokončení rekonstrukce průtahu městem.

Hlavní příjezd do Litovle omezí oprava. Práce potrvají přes čtvrt roku

Krajská silnice 449 v Litovli a okolí prochází v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí a další etapa se má uskutečnit letos na jaře. Tentokrát se bude týkat zejména úseku na příjezdu do města za kruhovým objezdem v ulici Palackého.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pivo"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "pivo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.