Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V posledních dnech brázdili silnice opilí cyklisté. Cyklista, který padal z kola, nadýchal přes tři promile

 
pondělí, 18. března 2019, 20:30

Na začátku víkendu řešila policie hned dva případy, kdy jel na kole cyklista pod vlivem alkoholu.

První případ se odehrál v Klenovicích nad Hanou, kde byl v pátek večer zastaven policejní hlídkou čtyřiapadesátiletý cyklista. „První měření se zastavilo na hladině 2,22 a druhé na 2,41 promile alkoholu v dechu. Cyklista souhlasil a policistům řekl, že vypil šest piv a panáka rumu. Další pokračování v jízdě na kole mu bylo zakázáno,“ řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Podruhé policisté zastavili opilého cyklistu následující den, a to v Prostějově v ulici Určická. Čtyřicetiletý muž padal neustále z kola ze strany na stranu. Ohrožoval tím sebe a další účastníky silničního provozu. „Výsledek dechové zkoušky vyšel dle předpokladu s pozitivními hodnotami, a to 3,25 a 3,12 promile alkoholu v dechu. Kolik toho cyklista vypil, nebyl schopen policistům sdělit, pouze věděl, že toho bylo víc.Další pokračování v jeho krasojízdě mu bylo zakázáno,“ uvedla Zajícová.

Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto pixabay.com

Kam dál?

Zaměstnankyně cukrárny zapomněla ve dveřích od šatny klíč. Toho...

pondělí, 18. března 2019, 19:30

Včera večer došlo ke krádeži v cukrárně ležící v ulici Wilsonova v Přerově. Žena zapomněla v zámku dveří od šatny zaměstnanců...

Vandal včera v ulici Dobrovského rozbil skleněnou výplň u vchodových...

pondělí, 18. března 2019, 19:00

V ulici Dobrovského řádil včera dopoledne vandal. Hlídka na místě zjistila, že došlo k poškození skleněné výplně u vchodových...

Řidič jel s BMW příliš rychle, naboural do plotu a reklamních cedulí....

pondělí, 18. března 2019, 18:00

V neděli o půl třetí odpoledne přijali policisté oznámení o havárii BMW, ke které došlo na silnici ve Velkých Losinách, na úrovni...

Muž se třemi promile odmítal vystoupit z autobusu. Opilá dívka...

pondělí, 18. března 2019, 15:00

Olomoučtí strážníci řešili v pátek a sobotu dva případy, kdy se lidem nechtělo opustit dopravní prostředky.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Policie stíhá pět fanoušků Jablonce. V kuklách po derby napadli příznivce Slovanu

Liberečtí kriminalisté zahájili trestní stíhání pěti fanoušků jabloneckého fotbalového klubu. Viní je z napadení skupinky příznivců libereckého Slovanu, ke kterému došlo po derby. Pětici za výtržnictví hrozí dva roky vězení.

VoteWatch: Čeští europoslanci patřili mezi ty s větším vlivem

Čeští europoslanci se v nyní končícím složení europarlamentu neztratili. Nezávislý bruselský server VoteWatch.eu, který dlouhodobě sleduje a analyzuje evropské politické dění, dnes zveřejnil svůj pohled na práci končícího europarlamentu. Kromě jiného z něj vyplývá, že při zohlednění velikosti země byli čeští europoslanci druhou nejvlivnější skupinou po Belgičanech a před Finy.

Den s kapucínem: Lidi dneska nemá kdo poslouchat. Osobní vztahy jsou nejdůležitější

Den strávený s bratrem Radkem Navrátilem, který je kapucínem v olomouckém klášteře na Dolním náměstí, přinesl jednak zjištění, co vlastně kapucín celý den dělá, ale také jsme hodně otevřeně mluvili. Řeč byla o reakcích blízkých při oznámení odchodu do kláštera, o vzrůstající agresivitě společnosti, o homosexualitě a masturbaci, ale i o důležitosti osobního vztahu.