Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Řidiče přemohl mikrospánek, vyjel mimo silnici a zastavil se až o strom. Policie nehodu vyřešila pokutou

 
pondělí, 1. dubna 2019, 11:00

V sobotu po čtvrté hodině ranní jel třiačtyřicetiletý řidič škodovky z obce Vícov k obci Ohrozim.

Podle svých slov byl pod vlivem mikrospánku a ztratil nad autem kontrolu. To vyjelo mimo silnici, kde projelo příkopem a čelně narazilo do stromu, o který zastavilo.

„Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byly předběžně vyčísleny na 11 tisíc korun. Alkohol u řidiče policisté na místě vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Jeho přestupek – nevěnování se plně řízení – vyřešili na místě uložením pokuty,“ řekl policejní mluvčí František Kořínek.

Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto PČR

Kam dál?

FOTO: Olomouckou radniční věž čeká unikátní proměna

pondělí, 1. dubna 2019, 10:00

Unikátní proměnou projde v následujících měsících 75 metrů vysoká olomoucká radniční věž. Ta je v těchto dnech obestavěná...

V příštím roce by měla být zahájena výstavba tramvajové trati...

pondělí, 1. dubna 2019, 09:00

Příští rok by mohla být zahájena stavba další části tramvajové trati spojující centrum Olomouce s lidnatým sídlištěm Nové Sady....

Tělíčko mrtvého novorozence bylo nalezeno poblíž potoka, pár...

pondělí, 1. dubna 2019, 06:35

U Lhotky na Přerovsku byl včera večer nalezen mrtvý novorozenec. Tělíčko leželo nedaleko rozcestí mezi Lhotkou a přerovskou...

Lověšický podjezd bude zítra pro autobusovou dopravu uzavřen

neděle, 31. března 2019, 16:00

Lověšický podjezd, který je jedinou autobusovou spojnicí z Přerova do místní části, bude v pondělí 1. dubna od 8 do 14 hodin pro...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jeden z obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové žádal o odpuštění

Jeden z obviněných z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové dopisem z vězení požádal pozůstalé o odpuštění. Deníku Pravda to potvrdila Zlatica Kušnírová, matka zavražděné dívky, která zároveň prohlásila, že odpustit nedokáže.

Janek Rubeš: Města se nemají přizpůsobovat turismu. Místní nepotřebují trdelník ani absint

Společně s Honzou Mikulkou natáčí turistický průvodce ,,Honest Guide", který na platformě YouTube sledují statisíce turistů, kteří míří do Prahy. Neukazují jen krásná zákoutí hlavního města, ale i temnější stránku Prahy, kdy vás může kdokoliv okrást. Drbna nyní ve svém rozhovoru vyzpovídala Janka Rubeše.

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi zřejmě klesne

Snížení pokuty za přechod k jinému mobilnímu operátorovi a zkrácení lhůty pro převod telefonního čísla předpokládá vládní novela o elektronických komunikacích, kterou v úvodním kole podpořila Sněmovna. Změny by měly vést k větší konkurenci mezi operátory a v konečném důsledku k poklesu cen. Předloha nyní zamíří k posouzení do hospodářského výboru. Bude na to mít měsíc místo obvyklých dvou.