Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyvrácená značka nebo uvolněný semafor, strážníky zaměstnává silný vítr

 
čtvrtek, 4. dubna 2019, 10:00

Městská policie Olomouc řešila v posledních dnech případy související se silným větrem.

Včera strážníci řešili vyvrácenou dopravní značku v ulici Litovelská. Tam kvůli silnému větru došlo k vyvrácení dopravní značky a poškození osazení. „Další oznámení přijalo operační středisko v odpoledních hodinách, kdy v ulici Přerovská hrozil pád semaforu do vozovky. Hlídka na místě zjistila, že se uvolnila konstrukce, která jej drží. Přes operační středisko byli kontaktováni pracovníci Technických služeb města Olomouce, kteří poté co se na místo dostavili, tak se postarali o nápravu,“ uvedl policejní mluvčí Petr Čunderle.

Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto PČR

Kam dál?

FOTO/VIDEO: V Domašově hořela střecha rodinného domu. Požár napáchal...

čtvrtek, 4. dubna 2019, 09:00

Včera večer zasahovaly tři jednotky hasičů u požáru střechy rodinného domu v Domašově na Jesenicku.

Případ dítěte usmrceného psem dnes projedná přerovský soud

čtvrtek, 4. dubna 2019, 07:30

Před přerovským okresním soudem dnes znovu stane Lukáš Černošek, spolumajitel psa, který napadl v přerovské části Předmostí dítě...

Šternberk zvelebí oblíbené oblasti okolo rybníka v Dolním Žlebu

středa, 3. dubna 2019, 22:00

Město Šternberk chystá kromě velkých projektů, jako je nový bazén či dům pro seniory, také několik dalších investic. Jednou z...

Technické služby začínají čistit silnice. Policie žádá řidiče, aby v...

středa, 3. dubna 2019, 21:00

Pracovníci Technických služeb města Olomouce provádí po zimních měsících strojní a blokové čištění silnic.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.