Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

V Pevnosti Poznání učí mladé youtubery, jak natočit dobré video. Místa v kroužku ještě jsou

 
středa, 15. února 2017, 12:00

V olomoucké Pevnosti Poznání jdou s dobou – poprvé v loňském roce totiž otevřeli interaktivní kroužek pro mladé youtubery a pod vedením zkušeného lektora jim zábavnou formou ukazují, jak uspět ve světě videoobsahu. Pokračují v tom i letos.

Kroužek youtuberingu má dvě úrovně – do začátečníků se mohou přihlásit ti, kteří s videoobsahem na Youtube teprve koketují, zatímco pro zdatnější tvůrce videí je určen kurz pro pokročilejší. Kurzy začínají v těchto dnech a jsou pro pro maximálně patnáct účastníků, v každém však ještě zbývá pár volných míst.

"Mám radost, že kroužek sklidil v loňském roce takový úspěch. Proto jsem se pro další pololetí rozhodli otevřít hned dva další kurzy. Jeden bude určený pro pokročilé a druhý zase pro začátečníky. Mohu prozradit, že na nové vědecké Youtubery už teď připravujeme pořádný gaming i značnou porci Youtube vědy. Mají se vážně na co těšit," řekl vedoucí kroužku Petr Cieslar.

To, že se mladí něco naučí, dokazují i výsledky kroužku z minulého roku.

"S dětmi hladce navážeme na kroužek začátečníků. Zdokonalíme popularizaci a komunikaci vědy a rozvineme všechny youtuberské schopnosti. Stejně tak se zaměříme na zdokonalení hereckých dovedností, nové vědecké experimenty a navíc se staneme součastí festivalu Academia Film Olomouc. Ve finále nás samozřejmě opět čeká slavnostní premiéra, při níž uvedeme počiny mladých a nadějných YouTube vědců," píše se na stránkách Pevnosti Poznání.

Veškeré informace o vypsaných kurzech se dozvíte zde.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
PR text
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Nízkopodlažní budova Hálkovy školy jde k zemi, na jejím místě budou nové učebny a jídelna

úterý, 24. ledna 2017, 12:00

Největší investiční akce tohoto roku v oblasti školství právě započala. Fakultní základní škola Hálkova dostane lepší...

V Pevnosti poznání se pokusí dokázat, že láska je (není) věda

pátek, 20. ledna 2017, 17:00

Pokud si chcete užít svátek zamilovaných zase trochu jinak než každý rok, určitě se zastavte v sobotu 11. nebo neděli...

Den otevřených dveří na Právnické fakultě v Olomouci: Studuj práva moderně pro praxi

úterý, 17. ledna 2017, 10:15

Pro maturanty nastává čas, který rozhodne o jejich budoucnosti – začínají se podávat přihlášky na vysokou školu. Někdo...