Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #8: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
úterý, 26. dubna 2016, 10:30

Osmý díl rubriky hledáme páníčka je tu. Jsme rádi, že jsme takto společně pomohli už několika opuštěným mazlíčkům z olomouckých útulků a depozit najít nový domov.

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR

Kontakt:

Adresa: Areál letiště, Neředínská ul., Olomouc
Tel.: 585 418 484
Pohotovost 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Adra


Adra je osmiletá fenka křížence velmi se podobající plemeni labrador. Je to klidná, hodná nekonfliktní fenka, která je v útulku již skoro rok. Miluje lidskou společnost a je ráda za každé pohlazení. Fenka se bude muset hlídat v útulku se dlouho léčila s parazitním onemocněním zvaným demodex.

Štaflík


Štaflík je pětiletý kříženec psa. Zpočátku byl trošku nedůvěřivý. Teď Štaflík hledá nový domov a nejvíc by se mu líbil domek se zahrádkou.

Gába


Gába je starší malá fenka, s velkou pravděpodobností plemene bostonský teriér, nalezena v Olomouci dne 25.4.2016. Hledá svého majitele.

 

Pomocné ruce

Kontakt:

Adresa: Jungmannova 1, Olomouc
Tel.: 777902575
E-mail: pomocne.ruce@seznam.cz
FB stránky: Pomocné ruce Olomouc z.s.

Micka


Micka je osmiletá krásná kočička, matka byla nešlechtěná kočka, otec britský kocour. Micka je velmi klidná a mazlivá kočka, plachá před cizími lidmi. Nemá ráda děti, hluk, velké návštěvy. Vyžaduje svůj klid a soukromí ve svém pelíšku, nejlépe ve vyvýšení u okna. Je zvyklá žít v bytě, kde chodila na balkon. Pro pomazlení si sama dojde. Vyžaduje pozornost majitele, který se jí bude věnovat. Po příchodu do depozita na tom byla po psychické stránce velice špatně. Byla zvyklá na velký kočičí standart, mazlení, velké škrabadlo, spoustu hraček, procházky na vodítku... a najednou o toto všechno přišla a ocitla se v cizím prostředí s cizími lidmi.  V současné době je na tom již mnohem lépe, ale potřebovala by nový domov, nejlépe, aby byla rozmazlovaným jedináčkem.

Karin


Karin je kočička přitoulaná na jednu zahradu v Hejčíně. Kvůli psovi majitele pozemku byla kočička dovezena k nám do depozita. Zatím je ještě vyplašená, ale dělá velké pokroky.

Vigo


Vigo je kastrovaný kocourek, ve věku okolo šesti let, který byl odchycen Městskou policií na ul. Šantova v Olomouci, kde se toulal více než dva týdny. Byl celý špinavý a uši měl plné svrabu. Teď je z něj opět krásný, statný mazlík, který je vděčný za každé pohlazení. Bohužel trpí alergií a proto potřebuje speciální hypoalergenní krmivo.

 

Čtěte více:

Napsal Adéla Veselá | Foto pixabay.com

Kam dál?

Hledáme páníčka #7: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 19. dubna 2016, 11:42

Dnešní šťastný sedmý díl rubriky hledáme páníčka je tady. Pomáháme mazlíčkům a budeme pomáhat i nadále, protože opuštěných pejsků...

Hledáme páníčka #6: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 12. dubna 2016, 11:47

Tentokrát už šestý díl této rubriky je tu a já vám opět přináším nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích a depozitech. A...

Hledáme páníčka #5: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 5. dubna 2016, 14:27

Jestli to ještě nevíte, tak každé úterý vám přináším nové přírůstky opuštěných mazlíčků z olomouckých útulků a depozit. A dnes se...

Hledáme páníčka #4: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 29. března 2016, 08:45

Další opuštění mazlíčci, hledající nový domov a hlavně hodného majitele, už na vás čekají v některém z útulku nebo depozitu v...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Češi musí na nové bydlení šetřit stále nejdéle v Evropě

Dostupnost nového bydlení v Česku je ve srovnání s vybranými evropskými zeměmi druhý rok po sobě nejhorší. Nový byt vyjde na 11,2 průměrného ročního platu. Vyplývá to ze studie poradenské společnosti Deloitte. Porovnává v ní údaje ze 12 evropských zemí z loňského roku. Nejsnadněji na bydlení dosáhnou Portugalci, kteří na průměrný nový byt o rozloze 70 metrů čtverečních vynaloží 3,8 ročního platu.

Ochota Česka podílet se na řešení migrace se blíží nule, komentuje německý ministr vnitra

Připravenost Česka podílet se na společném evropském řešení migrace se podle německého ministra vnitra Horsta Seehofera blíží nule. Tento dojem si odvezl ze své nedávné návštěvy Prahy. Řekl to na tiskové konferenci v Berlíně, kde se také jasně přihlásil k povinnosti zachraňovat migranty ze Středozemního moře.

Okamurovi bych pomočil hrob, Soukup je narcista v nejextrémnější podobě, říká řeporyjský starosta Pavel Novotný

Pavla Novotného netřeba představovat. „Dělník bulváru na odpočinku“, jak se na Facebooku nazývá, už nepůsobí vrásky na čele celebrit. Od loňského roku vede pražskou městskou část Řeporyje jako starosta. Sám přiznává, že nyní zažívá jedno z nejšťastnějších životních období. Ruce pryč od bulváru ale nedává. Nutkání věnovat se žurnalistice stále přetrvává.