Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Krimi

Zloděj se vloupal v Křelově na pozemky pěti domů, bral šperky i zabezpečovací zařízení

pátek, 13. května 2016, 09:47Krimi
 

Ve čtvrtek nad ránem přijali policisté oznámení o vloupání do jednoho z domů v Křelově – Břuchotíně. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že se zloděj vloupal na vícero pozemků.

 

Policie pátrá po pachateli, který ve středu zapálil včelín u Radíkova

čtvrtek, 12. května 2016, 08:38Krimi
 

Včera odpoledne hořel včelín poblíž vodojemu v Radíkově. Policie při bližším ohledání zjistila, že někdo maringotku se včelími úly zapálil úmyslně.

 

Policisté pátrali po šestileté holčičce, ztratila se z dětského hřiště v Olomouci

středa, 11. května 2016, 10:31Krimi
 

V pondělí po půl páté odpoledne přijali policisté oznámení o pohřešované šestileté dívce, která se ztratila z hřiště na ulici Nedvědova v Olomouci. Policisté se ihned vydali dívku hledat.

 

Lupič přepadl s pistolí v ruce hernu v Olomouci, na útěku byl jen půl hodiny

úterý, 10. května 2016, 13:19Krimi
 

V neděli brzo ráno vykradl s pistolí v ruce lupič hernu na ulici Stupkova v Olomouci. Policistům ale netrvalo dlouho muže vypátrat, do půl hodiny už seděl v policejní cele.

 

Muž dva roky v Olomouci fyzicky a psychicky týral svoji družku, násilí vyvrcholilo tuto sobotu

pondělí, 9. května 2016, 10:32Krimi
 

V neděli 8.5. využili policisté oprávnění vykázat ze společně obývaného bytu jednoho z domů v Olomouci devětadvacetiletého muže, který dva roky fyzicky a psychicky týral svou družku.

 

Policie hledala třiasedmdesátiletého seniora, do akce se zapojil psovod i policejní vrtulník

neděle, 8. května 2016, 18:55Krimi
 

Od pátku hledali uničovští policisté třiasedmdesátiletého muže z Uničova, kterého od čtvrtka postrádali jeho blízcí.

 

Zloděj se vloupal do lékárny na Wellnerově ulici, odnesl si 72 tisíc korun a příruční pokladnu

čtvrtek, 5. května 2016, 10:56Krimi
 

V noci z úterý 3.5 na středu 4.5 2016 se vloupal neznámý pachatel do lékárny na ulici Wellnerova v Olomouci, kde ukradl v hotovosti 72 tisíc korun a příruční pokladnu. Zloději hrozí vězení v rozmezí od jednoho roku do tří let.

 

Vandal řádil na dětském hřišti u Šantovky, způsobil škodu za několik desítek tisíc korun

středa, 4. května 2016, 08:47Krimi
 

Policistům zatím neznámý vandal poničil někdy v době od pátku do soboty dětské hřiště u Galerie Šantovka. Škoda se celkově vyšplhala na 35 tisíc korun.

 

Zloděj ukradl závodní motor, přes dvacet pneumatik a další příslušenství za více jak sedm set tisíc

úterý, 3. května 2016, 11:57Krimi
 

O víkendu vnikl neznámý pachatel do oploceného areálu sportovní společnosti, kde ukradl závodní motor a jiné příslušenství v hodnotě 726 tisíc korun.

 

Muž si šel zabruslit na Hejčínské louky, když se vrátil ke svému autu, seděl v něm cizí muž

úterý, 3. května 2016, 08:40Krimi
 

Velmi překvapený byl muž, který se vrátil ke svému autu v Olomouci – Hejčíně po vyjížďce na bruslích. V jeho autě totiž seděl neznámý muž.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ve Francii. Po splnění všech formalit byl odsouzený koncem minulého týdne eskortován do České republiky.

Havlová vysoudila čtyři miliony za nepravdivé tvrzení o milenci

Pražský vrchní soud dnes přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného od vydavatelství Bauer Media za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel. Verdikt je pravomocný. Částka výrazně převyšuje sumy, které soudy v obdobných případech obvykle přiznávají za porušení práva na ochranu osobnosti.

Dva policisté byli potrestáni za chybu v kauze únosu syna Babišova

Dva policisté byli kázeňsky potrestáni za chybu v kauze údajného únosu syna premiéra Andreje Babiše (ANO). Jejich chyba však neměla vliv na vyšetřování případu, oznámil dnes mluvčí pražské policie Jan Daněk. Policisté dál zůstávají ve službě. Jak byli potrestáni, nelze podle Daňka kvůli zákonu o služebním poměru upřesnit. Státní zástupce Ondřej Šťastný dříve uvedl, že pochybili policisté, kteří odložili oznámení Andreje Babiše mladšího, že je nedobrovolně držen na Krymu. Případ únosu policie později znovu otevřela a zabývá se jím.