Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Krimi

Pár vykrádá zlatnictví po celé republice, řádil i v Uničově. Nepoznáte je na záběrech z kamer?

úterý, 1. prosince 2015, 13:35Krimi
 

V polovině října navštívil muž se ženou uničovské zlatnictví, po jejich návštěvě zmizelo také pět zlatých řetízku za desítky tisíc korun. Policie se teď obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při identifikaci pachatelů.

 

Vánoce jsou tady, lupič v Hejčíně ukradl pětadvacet sazenic borovice

úterý, 1. prosince 2015, 09:12Krimi
 

S Vánocemi přicházejí i častější krádeže jehličnaných stromů. Důkazem oznámení z pondělního odpoledne, kde z volně dostupného soukromého pozemku na Dolní Hejčínské lupič ukradl pětadvacet sazenic nově vysázené borovice.

 

Na Poděbradech vykradli tamní restauraci, škoda jde do desítek tisíc

neděle, 29. listopadu 2015, 12:15Krimi
 

Ze středy na čtvrtek se vloupal do kiosku na Poděbradech, který je zejména v letních měsících vyhledávaným místem k občerstvení, neznámý pachatel. Po poškození výdejního okénka si odnesl, co mohl.

 

Soud vynesl rozsudek nad mužem, který bestiálně znásilnil před dětmi jejich matku. Dostal 11 let

čtvrtek, 26. listopadu 2015, 10:22Krimi
 

Marek Tvrdoň, který minulý rok přepadl matku s dvěma dětmi u železničního podjezdu a před zraky dětí ženu znásilnil, si vyslechl dnes od Vrchního soudu v Olomouci defitivní rozsudek - 11 let za mřížemi.

 

Zloděj ukradl ve Skrbeni dodávku. Byla odemčená, klíčky našel v zapalování

středa, 25. listopadu 2015, 10:48Krimi
 

Opravdu jednoduchý úkol čekal na zloděje, který si v opuštěném statku na ulici Hynkovská ve Skrbeni vyhlédl dodávku Ford Transit. Nejen, že byla odemčená, dokonce našel i klíčky v zapalování...

 

Ozbrojení maskovaní muži si odnesli z herny na Masarykově ulici přes sto tisíc, nepoznáte je?

středa, 25. listopadu 2015, 09:43Krimi
 

V pondělí po půlnoci přišli do jedné z heren v Olomouci dva maskovaní muži, kteří pod pohrůžkou zbraně vyžadovali vydání peněz od obsluhy. Nakonec si odnesli více jak 100 tisíc korun. Policie se v pátrání obrací i na veřejnost.

 

Na lavičce v parčíku za hotelem Clarion bylo nalezeno tělo ženy bez známek života

úterý, 24. listopadu 2015, 06:58Krimi
 

V dnešních ranních hodinách, před sedmou hodinou ranní, přijela policie k mrtvé ženě, která zřejmě pobývala celou noc v parčíku na lavičce v traktu za hotelem Clarion.

 

Policie hledá mladíka, který posprejoval domy ve Ztracené ulici. Poznáte ho?

pondělí, 23. listopadu 2015, 11:27Krimi
 

Policie se obrací s prosbou o pomoc při identifikaci mladíka, který ze soboty 30.10. na neděli 1.11. posprejoval modrou barvou stěnu na několika domech.

 

Kvůli hrozbě bombovým útokem musely být evakuováni lidé ze dvou administrativních budov

pondělí, 23. listopadu 2015, 10:27Krimi
 

Dnes před osmou hodinou ranní obdrželi prostějovští policisté anonymní výhružku o uložení nástražného výušného systému ve dvou administrativních budovách v Konici.

 

U nádraží vyskočil muž z okna několikapatrového domu

pátek, 20. listopadu 2015, 13:54Krimi
 

Dnes kolem poledne vyskočil z domu, který rozděluje zadní trakt hotelu Clarion a Masarykovu třídu, z některého z pater muž. Svým zraněním na místě podlehl.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.