Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V ložnici rodinného domu byla nalezena mrtvá seniorka, pravděpodobně byla zavražděna

 
úterý, 16. února 2016, 10:58

Mrtvá sedmaosmdesátiletá žena byla nalezena 28. 1. 2016 v ložnici rodinného domu. Po pitvě ženy se ukázalo, že za její smrt nemohlo stáří, ale nejspíš ji někdo zavraždil.

Koncem letošního ledna bylo na policii v Šumperku nahlášeno, že v ložnici jednoho rodinného domu v Úsově leží mrtvá osmasedmdesátiletá žena. Přivolaný lékař mohl už jen konstatovat smrt, nevyloučil ale cizí zavinění a proto byla nařízena soudní pitva. Po výsledcích z pitvy bylo zjištěno, že za smrt ženy opravdu může nejspíš hrubé jednání jiné osoby. Nyní je případ v šetření pro podezření z trestného činu vraždy. Kriminalisté vyšetřují, kdo mohl ženu zabít, a prověřují určitý okruh podezřelých osob. "V současné době z taktických důvodů nebudeme sdělovat k případu více informací," řekl tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje por. Ing. Josef Bednařík.

Čtěte více:

Napsal Adéla Veselá | Foto pixabay.com

Kam dál?

Vandal vybil výlohu obchodu v Hodolanech dlažební kostkou

úterý, 16. února 2016, 09:36

V pondělí brzo ráno zjistila hlídka strážníků Městské policie Olomouc, že na ulici Jiráskova v Hodolanech byla vybita výloha...

Pedofil mámil z nezletilých dívek na sociální síti jejich nahé...

pondělí, 15. února 2016, 13:15

Kriminalisté po více než ročním vyšetřování začali trestně stíhat třicetiletého muže z Prostějovska, který měl zneužívat...

Policie zjišťuje totožnost sprejera, žádá veřejnost o pomoc

pátek, 12. února 2016, 09:14

Policie žádá o pomoc při dopadení pachatele, který je podezřelý ze spáchání přečinu poškození cizí věci. V ulici Ztracená...

V popelářském voze se našlo rozdrcené tělo muže

čtvrtek, 11. února 2016, 17:25

Dnes kolem půl druhé odpoledne zasahovala policie i posádka Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje u tragédie, pří které...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.