Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V ložnici rodinného domu byla nalezena mrtvá seniorka, pravděpodobně byla zavražděna

 
úterý, 16. února 2016, 10:58

Mrtvá sedmaosmdesátiletá žena byla nalezena 28. 1. 2016 v ložnici rodinného domu. Po pitvě ženy se ukázalo, že za její smrt nemohlo stáří, ale nejspíš ji někdo zavraždil.

Koncem letošního ledna bylo na policii v Šumperku nahlášeno, že v ložnici jednoho rodinného domu v Úsově leží mrtvá osmasedmdesátiletá žena. Přivolaný lékař mohl už jen konstatovat smrt, nevyloučil ale cizí zavinění a proto byla nařízena soudní pitva. Po výsledcích z pitvy bylo zjištěno, že za smrt ženy opravdu může nejspíš hrubé jednání jiné osoby. Nyní je případ v šetření pro podezření z trestného činu vraždy. Kriminalisté vyšetřují, kdo mohl ženu zabít, a prověřují určitý okruh podezřelých osob. "V současné době z taktických důvodů nebudeme sdělovat k případu více informací," řekl tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje por. Ing. Josef Bednařík.

Čtěte více:

Napsal Adéla Veselá | Foto pixabay.com

Kam dál?

Vandal vybil výlohu obchodu v Hodolanech dlažební kostkou

úterý, 16. února 2016, 09:36

V pondělí brzo ráno zjistila hlídka strážníků Městské policie Olomouc, že na ulici Jiráskova v Hodolanech byla vybita výloha...

Pedofil mámil z nezletilých dívek na sociální síti jejich nahé...

pondělí, 15. února 2016, 13:15

Kriminalisté po více než ročním vyšetřování začali trestně stíhat třicetiletého muže z Prostějovska, který měl zneužívat...

Policie zjišťuje totožnost sprejera, žádá veřejnost o pomoc

pátek, 12. února 2016, 09:14

Policie žádá o pomoc při dopadení pachatele, který je podezřelý ze spáchání přečinu poškození cizí věci. V ulici Ztracená...

V popelářském voze se našlo rozdrcené tělo muže

čtvrtek, 11. února 2016, 17:25

Dnes kolem půl druhé odpoledne zasahovala policie i posádka Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje u tragédie, pří které...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

(NE)OBYČEJNÍ: Olomoucký vědec, který patentoval látku s antiparkinsonickou aktivitou

Gabriel Gonzalez v Olomouci studuje doktorský program Experimentální biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého. Snaží se najít lék na Parkinsonovu chorobu a mezi jeho největší úspěchy patří podání patentové přihlášky na skupinu látek, které vykazují výraznou antiparkinsonickou aktivitu. Ani přes tento výrazný úspěch Gabriel nemá rád novinové titulky, které křičí, že Olomoučtí vědci našli lék na nevyléčitelnou nemoc. Někdy tohle tvrzení mívá poměrně zásadní háček.

Monsport žaluje BD Svatopluk o 21 milionů za nájem v Horoměřicích

Správce konkurzní podstaty společnosti H-System Josef Monsport podal žalobu na bytové družstvo Svatopluk o zaplacení 21 milionů za nájem za byty v Horoměřicích za poslední tři roky, řekl předseda družstva Martin Junek. Monsport informaci potvrdil, žalobu podle svých slov podal na základě loňského rozhodnutí Nejvyššího soudu.

Pochybné ocenění z Oxfordu pro prezidenta Svazu průmyslu. Ukrajinská společnost parazituje na jméně slavné univerzity

Prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák, který chce dávat "přes držku" studentům stávkujícím za klima, se na webu svazu chlubí pochybnou profesurou od ukrajinské společnosti European Business Assembly, kterou v roce 2000 založil podnikatel Anton Savvov. Ta se přiživuje na prestižním jméně slavné univerzity a díky kancelářím v britském Oxfordu se nazývá oxfordskou akademií.