Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na chvilkovou nepozornost doplatil cestující na olomouckém nádraží, přišel o batoh s notebookem

 
neděle, 3. dubna 2016, 09:41

Na Hlavním nádraží v Olomouci je dobré si své osobní věci hlídat. Své o tom ví majitel modrého batohu, který na chvíli zapomněl na lavičce.

Nezmnámý zloděj využil toho, že muž na chvíli na svůj modrý batoh, v kterém měl uloženou elektroniku, nechal bez dozoru na lavičce na olomouckém vlakovém nádraží. "Zloděj odcizil na lavičce odložený zapomenutý batoh. Modrý sportovní batoh značky Nike obsahoval ultrabook značky Lenovo, externí harddisk a audioreproduktor," shrnula policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Celková škoda byla vyčíslena na necelých 15 tisíc korun. 

Čtěte více:

 

 

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto wikipedia.cz

Kam dál?

Psychicky nemocný muž se zbraní prchal před policií, utekl při...

pátek, 1. dubna 2016, 10:31

Ve středu 30. března utekl při převozu do Fakultní nemocnice v Olomouci psychicky nemocný muž. Když policie muže našla, vytáhl z...

Dva lidé naletěli prodejci na internetu, zaplacený mobil a náramek...

čtvrtek, 31. března 2016, 11:11

Muž a žena skočili na lep internetovému podvodníkovi v ten samý den, 14. února. Dvaadvacetiletý muž zaregistroval inzerci...

Děti vytahovaly na udici z radíkovského rybníka munici, zakročit...

středa, 30. března 2016, 12:03

O velikonočním pondělí se u rybníka v Radíkově bavilo několik dětí tím, že na ručně vyrobené udici s magnetem vytahovaly z vody...

Tři psi v Olomouci se vzájemně porvali, jeden z nich utrpěl těžká...

úterý, 29. března 2016, 14:57

V pátek 25. 3. 2016 byli policisté přivoláni k incidentu u rodinného domu, kde se porvali tři psi. Jeden z nich utrpěl těžká...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatel

Rozdíly mezi kraji panují především s ohledem na typ bydlení. Zatímco ve Středočeském nebo Zlínském kraji (46 %) převažuje bydlení ve vlastním rodinném domě, pronájmy vedou naopak v Praze (35 %), v Královehradecku žije téměř pětina obyvatel v bytě či domě u příbuzných nebo známých (17 %). Z hlediska spokojenosti s bydlením se rozdíly projevují spíše v souvislosti s velikostí obce. Nejvíce spokojení jsou se svým bydlením lidé žijící mimo Prahu, zejména ti z malých obcí. To a mnohé další vyplývá z výzkumu společnosti Ekonomické stavby, kterého se zúčastnilo více než tisíc respondentů.

DRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátor

Tří miliony tun mramoru, 3500 tun křišťálu na 480 lustrech a 1400 stropních světlech a mnoha zrcadlech a také 5500 tisíce tun betonu. To je jen krátký výčet materiálu, který byl použit při stavbě paláce pro bývalého rumunského diktátora Ceaușesca. Dnes druhá největší administrativní stavba na světě slouží jako budova parlamentu. A právě na honosný palác, který najdete v centru Bukurešti, se zaměříme v dnešním dílem Drbny na cestách.

Den s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenku

Den jsem strávil s terénními pracovnicemi Helenou a Ilonou ze Společnosti Podané ruce. Nejen u sbírání použitých injekčních stříkaček jsme si povídali třeba o tom, které nelegální drogy jsou v Olomouci nejrozšířenější, kde se v Olomouci nachází nejvíc použitých stříkaček a proč je dobré uživatelům drog jehly měnit.