Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž během čtyř dnů vykradl a poničil šest potravinových automatů, hrozí mu dva roky vězení

 
čtvrtek, 28. dubna 2016, 09:23

Osmadvacetiletý muž je podezřelý ze spáchání přečinu krádeže, když během posledních čtyřech dnů stihl zničit šest potravinových automatů a ukrást z nich peníze.

Jeho prvním útokem, tedy alespoň v Olomouckém kraji, se stal v noci z neděle na pondělí automat ve Fakultní nemocnici Olomouc. Hned další den se pustil do dvou automatů umístěných v Galerii Šantovka a ve středu zase vykradl nápojové automaty ve zdravotnickém zařízení na nám. Hrdinů. Když se jeho dalším terčem stal jídelní automat v budově Právnické fakulty UP Olomouc, všiml si jej jeden z návštěvníků fakulty a na místo přivolal policisty. Policisté už se o vykrádače automatů postarali.
„Během těchto dní způsobil celkovou škodu ve výši 9 300 korun. V případě prokázáni viny a odsouzení hrozí pachateli až dva roky ve vězení,“ sdělila policejní tisková mluvčí Marie Štrbáková.

Čtěte více:

Napsal Adéla Veselá | Foto commons.wikimedia.org

Kam dál?

Hledání pohřešované seniorky je u konce, byla nalezena bez známek...

úterý, 26. dubna 2016, 14:34

Žena, která byla pohřešována od nedělní čtvrté hodiny odpolední, byla nazelena mrtvá nedaleko olomouckého letiště. Policejní...

Zloděj ukradl přímo z pastvin několik krav, jalovic a býků, způsobil...

úterý, 26. dubna 2016, 11:58

Neznámý pachatel v době od 10. března do 20. dubna 2016 odcizil až šestnáct kusů dobytku pasoucího se u obce Vikantice.

Zloděj ukradl během jednoho večera až 22 popelnic, hrozí mu dva roky...

úterý, 26. dubna 2016, 09:14

V době od nedělního večera do pondělního rána stihl neznámý pachatel způsobit škodu ve výši 13 200 korun, a to tím, že ukradl...

VIDEO: Sprejer ve dne ničil fasádu na ulici Palackého, na mobil ho...

úterý, 26. dubna 2016, 08:53

Na konci března posprejoval dosud neznámý pachatel na ulici Palackého v centru města fasádu domu stříbrnou barvou. Protože...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.