Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledají se svědci nehody, kdy řidič na dálnici narazil svým autem do ocelových svodidel a ujel

 
čtvrtek, 28. dubna 2016, 09:54

Na dálnici D1, ve směru od Ostravy na Lipník nad Bečvou, někdy v době od 12.4 do 27.4 2016 došlo k dopravní nehodě na 303,8 kilometru. Neznámý řidič narazil do svodidel, které poškodil po délce 25 metrů a od nehody ujel.

Policie žádá řidiče a další možné svědky, kteří by mohli tuto nehodu vidět, aby se obraceli se svými informacemi na číslo 158 nebo se osobně dostavili na adresu: Dálniční oddělení Kocourovec, Doloplazy 19 a pomohli tak najít vozidlo a jeho řidiče.

„Poškození svodidel bylo zjištěno dne 27. dubna při kontrole daného úseku dálnice D1 odpovědnými zaměstnanci. Škoda byla předběžně vyčíslena na 60 000 korun,“ řekla policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

 

Čtěte více:

Napsal Adéla Veselá | Foto PČR

Kam dál?

Muž během čtyř dnů vykradl a poničil šest potravinových automatů,...

čtvrtek, 28. dubna 2016, 09:23

Osmadvacetiletý muž je podezřelý ze spáchání přečinu krádeže, když během posledních čtyřech dnů stihl zničit šest potravinových...

Hledání pohřešované seniorky je u konce, byla nalezena bez známek...

úterý, 26. dubna 2016, 14:34

Žena, která byla pohřešována od nedělní čtvrté hodiny odpolední, byla nazelena mrtvá nedaleko olomouckého letiště. Policejní...

Zloděj ukradl přímo z pastvin několik krav, jalovic a býků, způsobil...

úterý, 26. dubna 2016, 11:58

Neznámý pachatel v době od 10. března do 20. dubna 2016 odcizil až šestnáct kusů dobytku pasoucího se u obce Vikantice.

Zloděj ukradl během jednoho večera až 22 popelnic, hrozí mu dva roky...

úterý, 26. dubna 2016, 09:14

V době od nedělního večera do pondělního rána stihl neznámý pachatel způsobit škodu ve výši 13 200 korun, a to tím, že ukradl...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.