Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie hledala třiasedmdesátiletého seniora, do akce se zapojil psovod i policejní vrtulník

 
neděle, 8. května 2016, 18:55

Od pátku hledali uničovští policisté třiasedmdesátiletého muže z Uničova, kterého od čtvrtka postrádali jeho blízcí.

Muž odjel ve čtvrtek kolem druhé hodiny odpolední na jízdním kole na nákup, poté ho již nikdo z jeho blízkých neviděl. Policisté po muži začali tedy intenzivně pátrat. Mimo jiné zjistili, že se v pátek ráno objevil u svého kamaráda v Medlově na návštěvě, poté odešel neznámo kam.

"Do pátrací akce byla zapojena více než desítka policistů, včetně policejního psovoda a policejního vrtulníku Letecké služby Policie ČR. Při pátrání po pohřešovaném jsme spolupracovali i s představiteli obce Medlov a okolních obcí, kdy prostřednictvím místního rozhlasu byla vyhlášena pátrací akce. V sobotu časně ráno jsme přijali oznámení od všímavých občanů, kteří pohřešovaného pána našli před svým domem v obci Oskava, postarali se o něj a poté ho předali přivolaným policistům," řekla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Muž byl poté předaný do péče svým blízkým.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto pixabay.com

Kam dál?

Zloděj se vloupal do lékárny na Wellnerově ulici, odnesl si 72 tisíc...

čtvrtek, 5. května 2016, 10:56

V noci z úterý 3.5 na středu 4.5 2016 se vloupal neznámý pachatel do lékárny na ulici Wellnerova v Olomouci, kde ukradl v...

Vandal řádil na dětském hřišti u Šantovky, způsobil škodu za několik...

středa, 4. května 2016, 08:47

Policistům zatím neznámý vandal poničil někdy v době od pátku do soboty dětské hřiště u Galerie Šantovka. Škoda se celkově...

Zloděj ukradl závodní motor, přes dvacet pneumatik a další...

úterý, 3. května 2016, 11:57

O víkendu vnikl neznámý pachatel do oploceného areálu sportovní společnosti, kde ukradl závodní motor a jiné příslušenství v...

Muž si šel zabruslit na Hejčínské louky, když se vrátil ke svému...

úterý, 3. května 2016, 08:40

Velmi překvapený byl muž, který se vrátil ke svému autu v Olomouci – Hejčíně po vyjížďce na bruslích. V jeho autě totiž seděl...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.