Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie hledala třiasedmdesátiletého seniora, do akce se zapojil psovod i policejní vrtulník

 
neděle, 8. května 2016, 18:55

Od pátku hledali uničovští policisté třiasedmdesátiletého muže z Uničova, kterého od čtvrtka postrádali jeho blízcí.

Muž odjel ve čtvrtek kolem druhé hodiny odpolední na jízdním kole na nákup, poté ho již nikdo z jeho blízkých neviděl. Policisté po muži začali tedy intenzivně pátrat. Mimo jiné zjistili, že se v pátek ráno objevil u svého kamaráda v Medlově na návštěvě, poté odešel neznámo kam.

"Do pátrací akce byla zapojena více než desítka policistů, včetně policejního psovoda a policejního vrtulníku Letecké služby Policie ČR. Při pátrání po pohřešovaném jsme spolupracovali i s představiteli obce Medlov a okolních obcí, kdy prostřednictvím místního rozhlasu byla vyhlášena pátrací akce. V sobotu časně ráno jsme přijali oznámení od všímavých občanů, kteří pohřešovaného pána našli před svým domem v obci Oskava, postarali se o něj a poté ho předali přivolaným policistům," řekla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Muž byl poté předaný do péče svým blízkým.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto pixabay.com

Kam dál?

Zloděj se vloupal do lékárny na Wellnerově ulici, odnesl si 72 tisíc...

čtvrtek, 5. května 2016, 10:56

V noci z úterý 3.5 na středu 4.5 2016 se vloupal neznámý pachatel do lékárny na ulici Wellnerova v Olomouci, kde ukradl v...

Vandal řádil na dětském hřišti u Šantovky, způsobil škodu za několik...

středa, 4. května 2016, 08:47

Policistům zatím neznámý vandal poničil někdy v době od pátku do soboty dětské hřiště u Galerie Šantovka. Škoda se celkově...

Zloděj ukradl závodní motor, přes dvacet pneumatik a další...

úterý, 3. května 2016, 11:57

O víkendu vnikl neznámý pachatel do oploceného areálu sportovní společnosti, kde ukradl závodní motor a jiné příslušenství v...

Muž si šel zabruslit na Hejčínské louky, když se vrátil ke svému...

úterý, 3. května 2016, 08:40

Velmi překvapený byl muž, který se vrátil ke svému autu v Olomouci – Hejčíně po vyjížďce na bruslích. V jeho autě totiž seděl...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

(NE)OBYČEJNÍ: Olomoucký vědec, který patentoval látku s antiparkinsonickou aktivitou

Gabriel Gonzalez v Olomouci studuje doktorský program Experimentální biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého. Snaží se najít lék na Parkinsonovu chorobu a mezi jeho největší úspěchy patří podání patentové přihlášky na skupinu látek, které vykazují výraznou antiparkinsonickou aktivitu. Ani přes tento výrazný úspěch Gabriel nemá rád novinové titulky, které křičí, že Olomoučtí vědci našli lék na nevyléčitelnou nemoc. Někdy tohle tvrzení mívá poměrně zásadní háček.

Monsport žaluje BD Svatopluk o 21 milionů za nájem v Horoměřicích

Správce konkurzní podstaty společnosti H-System Josef Monsport podal žalobu na bytové družstvo Svatopluk o zaplacení 21 milionů za nájem za byty v Horoměřicích za poslední tři roky, řekl předseda družstva Martin Junek. Monsport informaci potvrdil, žalobu podle svých slov podal na základě loňského rozhodnutí Nejvyššího soudu.

Pochybné ocenění z Oxfordu pro prezidenta Svazu průmyslu. Ukrajinská společnost parazituje na jméně slavné univerzity

Prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák, který chce dávat "přes držku" studentům stávkujícím za klima, se na webu svazu chlubí pochybnou profesurou od ukrajinské společnosti European Business Assembly, kterou v roce 2000 založil podnikatel Anton Savvov. Ta se přiživuje na prestižním jméně slavné univerzity a díky kancelářím v britském Oxfordu se nazývá oxfordskou akademií.