pátek 14. června 2024 Roland

Vyhledávání

Nalezené články: "žůrek"

Arcidiecézní muzeum znovu otevřeno, nabídne více prostor k prohlídce

Arcidiecézní muzeum Olomouc včetně románského paláce biskupa Zdíka se po dvouleté rekonstrukci otevřelo 24. dubna. Novodobá historie se tak poprvé dočkala zpřístupnění všech čtyř ramen gotické křížové chodby se středověkými nástěnnými malbami.

Oceňte vynikající práci knihovníků v okolí a navrhněte je pro ocenění v soutěži!

Hledá se nejlepší venkovský knihovník Olomouckého kraje. Soutěží se již po sedmé a nominace jsou otevřeny do 3. května pro zřizovatele knihoven, zástupce jiných knihoven a čtenáře.

Známe jména učitelů roku. Byli nominováni jak kolegy, tak i žáky

V mnoha sborovnách v Olomouckém kraji bylo 28. března veselo. Nejen kvůli Dni učitelů, ale také díky předávání cen ankety Učitel roku Olomouckého kraje. Ocenění obdrželo celkem dvacet jedna učitelů.

Olomoucký kraj má další dvě kulturní památky, nejedná se však o budovy

Olomoucký kraj představuje dvě novinky v oblasti kultury: reprezentativní katalog lidových podmaleb na skle a soubor karet Mistry tradiční rukodělné výroby Olomouckého kraje. Oba projekty byly finančně podpořeny od hejtmanství.

Do Červeného kostela se můžete podívat již v květnu

Olomoucký kraj rekonstruoval kostel, který dříve sloužil jako sklad knih. Po dokončení rekonstrukce bude kostel opět přístupný veřejnosti a bude sloužit jako kulturní stánek pro koncerty, přednášky a další akce.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "žůrek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "žůrek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.