pátek 14. června 2024 Roland

Vyhledávání

Nalezené články: "Aquacentrum"

PŘEHLEDNĚ: (Ne) fungování městských organizací v Olomouci během nouzového stavu

Vzhledem k současné situace ohledně pandemie koronaviru se změnil provoz některých městských organizací. Přinášíme vám přehledný seznam, ve kterém naleznete všechny potřebné informace o omezeném provozu na základě nařízení vlády.

Zažijte aquapark jinak: V šumperském Aquacentru se dnes podíváte i do sklepa

Na koupališti byl nejspíš každý, ale kdo může říct, že byl například v jeho suterénu? Šumperské Aquacentrum dnes pořádá den otevřených dveří, v rámci kterého zájemce zdarma provede po areálu, a to i v místech, kam se normálně návštěvníci nedostanou.

Nově zrekonstruovaný aquapark se Šumperanům otevře na konci sprna

Nové šumperské AQUAcentrum na Benátkách, jehož rekonstrukce trvala dva roky, si budou moci lidé poprvé prohlédnout na konci srpna. Zájemci budou moci během chystaných prohlídek nahlédnout i do prostor veřejnosti běžně nepřístupných, připraven je...

Rozsáhlá rekonstrukce šumperského bazénu míří do finále. Otevře se 1. září

Rozsáhlá rekonstrukce šumperského bazénu za 170 milionů korun míří do finále. Proměna krytého bazénu na AQUAcentrum začala v červenci 2018, bazén byl však kvůli závadám kotle uzavřen již od června 2017. Dodavatelská firma předá stavbu provozovateli...

FOTO: Olomoucký bazén zůstává zavřený. Hasiče silný vítr zaměstnával i včera

Také včera zaměstnávaly profesionální a dobrovolné hasiče následky silného větru v Olomouckém kraji, včera kolem sedmé hodiny večerní evidovali téměř padesátku zmiňovaných událostí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Aquacentrum"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Aquacentrum"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.