pátek 31. března 2023 Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "opilec"

Opilec neprávněně vnikl do sklepa domu. Suterén znečistil a chodil obnažený

V neděli 17. ledna po osmnácté hodině přijali policisté oznámení o zjevně opilém muži, který se má pohybovat kolem panelových domů v ulici Trávník v Přerově. Při tom měl muž „vyřvávat a nadávat“ lidem, kteří chodí okolo. Na místo vyslaní strážníci u...

Policie, hasiči, a záchranáři představí svou práci dětem v rámci zábavné akce

Tuto neděli se ve Floře bude konat tradiční rodinná akce Bezpečná cesta do školy. V rámci programu se představí záchranáři, policie i hasiči se svou technikou a ukázkou práce. Ve stejném čase se bude také konat Veletrh volnočasových aktivit.

Žena si myslela, že ji někdo sleduje. Byl to ale opilec, který sotva chodil a narážel do vchodů

Dva netradiční zákroky řešila Městská policie v Přerově. V obou případech figuroval alkohol. Případy okomentoval zástupce Městské policie Přerov Miroslav Komínek, který takové situace opravdu umí i vtipně komentovat.

Opilec chytil na pytlačku kapra a stihl ho u vody prodat. Vše ale mělo šťastný konec

Minulý týden 15. července nahlásil ve večerních hodinách prostějovský občan, že jeden muž chytil na pytlačku kapra v Drozdovickém rybníku. Když dojela hlídka, oznamovatel jim ukázal podezřelého muže, který seděl na zahrádce baru.

Opilec ve Felicii boural do sloupu. Po nehodě chtěl odstranit SPZ a utéct, měl ale přes dvě promile

Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a také z několika přestupků proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu je důvodně podezřelý 34letý řidič, který v neděli 21. června krátce před osmou hodinou večer havaroval s Felicií...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "opilec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "opilec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.