čtvrtek 30. března 2023 Arnošt

Vyhledávání

Nalezené články: "rádio"

Šternberská nemocnice přeměnila prádelnu na zdravotní zařízení

Olomoucký kraj investoval zhruba 34 milionů korun do rekonstrukce budovy bývalé prádelny ve šternberské nemocnici. Budova bude sloužit novému účelu - provozu magnetické rezonance. První pacienty začne vyšetřovat od dubna.

Najdi svůj hit: Prestižní soutěž Objev roku Radia Haná hledá nové Radečky v 6. ročníku

Radio Haná pořádá talentovou soutěž pro mladé hudebníky a kapely v kategoriích pop, rock a electro s celkovou hodnotou ceny 500 000 Kč včetně víkendu v nahrávacím studiu a šanci vystoupit na prestižním festivalu.

Univerzita Palackého ocenila kvalitní akademické práce i sportovce. Mezi oceněnými je třeba hudebník Petr Šrajer

Rektor UP udělil 66 ocenění studentům za akademické práce, odborné publikace a sportovní výkony. Mezi oceněnými jsou studenti ze sedmi fakult univerzity, nejvíce zastoupení jsou na filozofické a přírodovědecké fakultě a fakultě zdravotnických věd.

FNOL má další vysoce specializovanou péči, nyní pro digestivní endoskopii

II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická Fakultní nemocnice Olomouc získala prestižní ocenění jako jedno z prvních šestnácti pracovišť s statusem Centra vysoce specializované péče pro digestivní endoskopii (CDE) v České republice.

ROZHOVOR: V posledních měsících žiji hlavně politikou, říká nový radní pro kulturu Jan Žůrek

Do Rádia Haná zavítal v minulých dnech olomoucký kulturní guru Jan Žůrek a rozhovořil se o své nové funkci radního Olomouckého kraje pro oblast kultury. Vyjádřil se k odchodu z Divadla na Cucky a popřál občanům mnoho energie a brzké shledání v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rádio"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "rádio"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.