čtvrtek 30. března 2023 Arnošt

Vyhledávání

Nalezené články: "tip"

Jak může vypadat Morava na Lazcích a v Černovíře? Olomouc vítá i nápady občanů

Novou podobu řeky Moravy v Olomouci od mostu u Bristolu proti proudu směrem na Lazce a Černovír mohou ovlivnit i místní občané. Návrh budoucí rozsáhlé úpravy vzejde z architektonické soutěže, kterou bude město vyhlašovat.

Cesty jako sklo, zpoždění MHD, kamion na svodidlech. Dozvuky zimy v Olomouckém kraji trápí řidiče

Výrazné komplikace způsobil v dopravě jeden z posledních dozvuků zimy v Olomouckém kraji. Na silnicích se v úterý ráno vytvořila ledovka a povrch se stal ještě nebezpečnějším kvůli vydatným sněhovým přeháňkám.

Úspěšný dokument o nevyléčitelné nemoci ALS na přelomu března a dubna v Olomouci

Dokument Naděje až do konce mapuje čtyři roky života pacientů trpících amyotrofickou laterální sklerózou (ALS). Nyní se chystá na další projekce, konkrétně 31. března v Mozarteu a 1. dubna v Art Rubikonu v rámci festivalu Jeden svět v Olomouci.

Play-off je tu, v cestě VK UP stojí rival z Prostějova

Univerzita Palackého Olomouc po prohře s týmem Králova Pole klesla ze čtvrté na šestou příčku a ve čtvrtfinálové sérii vyzve svého velkého regionálního rivala z Prostějova. Druhé kolo již v úterý 28. března.

Protipovodňovky v Olomouci stavbou roku. Domy v okolí budou ještě tři roky pod dohledem

Loni dokončená etapa budování protipovodňových opatření v Olomouci získala ve své kategorii ocenění Vodohospodářská stavba roku 2022. Dílo za více než 650 milionů vznikalo 55 měsíců a proměnilo podobu okolí řeky Moravy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tip"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "tip"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.