Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tři děti se nebezpečně pohybovaly po dálnici, hledaly tam své oblečení, které odvál vítr

 
úterý, 15. března 2016, 10:12

V pondělí o půl čtvrté odpoledne obrželi policisté na tísňovou linku informaci od řidiče, který jel po D1. Sdělil jim, že se u komunikace, nebezpečně blízko projíždějícím autům, pohybují tři děti. Policie tedy vyrazila ihned na místo.

Policie z obvodního oddělení v Němčicích nad Hanou dorazili k dálnici nedaleko obce Tišín ve směru na od Brna na Prostějov šest minut po tísňovém volání, děti tam však již nenašli. Jali se však prohledat nejbližší okolí.

"Na mostě přes dálnici mezi obcemi Tištín a Těšice zjistili tři sourozence ve věku 10 – 14 let. Děti uvedli, že jim ve větru uletěla část oděvu a tak „si pro toto oblečení zašli","  sdělil policejní mluvčí František Kořínek.

Policisté sourozence v místě bydliště předali rodičům a důrazně je poučili a mimořádné nebezpečnosti pohybu pěších osob po dálnici.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto pixabay.com

Kam dál?

Policisté zastavili namol opilého cyklistu. Ten je vulgárně urážel a...

pátek, 11. března 2016, 10:05

Včera v pozdní večerní hodinu narazili policisté v Prostějově na divně se chovajícího cyklistu, který jevil známky silné...

V obci řádili pouliční psi, v kurníku u rodinného domu zadávili osm...

čtvrtek, 10. března 2016, 10:09

Policisté na Prostějovsku dnes po osmé hodině ranní obdrželi tísňové volání od majitelky rodinného domu v obci na Němčicku....

Jedenačtyřicetiletá žena vyskočila ze sedmého patra, byla na místě...

středa, 9. března 2016, 14:58

Včera v podvečerních hodinách se stala v Přerově na ulici Kosmákova tragédie. Jedenačtyřicetiletá žena tam vyskočila ze sedmého...

Tři lidé se v domě otrávili oxidem uhelnatým, žena byla převezena do...

středa, 9. března 2016, 08:36

Tři lidé se v úterý vpodvečer otrávili v rodinném domě v obci Beňov na Přerovsku oxidem uhelnatým. V nejvážnějším stavu je starší...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi zřejmě klesne

Snížení pokuty za přechod k jinému mobilnímu operátorovi a zkrácení lhůty pro převod telefonního čísla předpokládá vládní novela o elektronických komunikacích, kterou v úvodním kole podpořila Sněmovna. Změny by měly vést k větší konkurenci mezi operátory a v konečném důsledku k poklesu cen. Předloha nyní zamíří k posouzení do hospodářského výboru. Bude na to mít měsíc místo obvyklých dvou.

Orloj v Brně chrlí od úterý speciální edici kuliček. Město slaví století od vzniku Velkého Brna

Městem křižuje speciální šalina, v Lužánkách stojí čerstvě vysazená lípa a časostroj na Svoboďáku vydává speciální edici kuliček. Brno si připomíná 100 let od chvíle, kdy se začalo stávat městem, jakým je dnes. 23. dubna 1919 totiž vzniklo tzv. Velké Brno.

Liberecká ZOO vyhrála prestižní soutěž Bílý slon za chov ptáků

Liberecká zoo opět vyhrála první místo v prestižní soutěži Bílý slon. Originální keramické sošky jsou oceněním za významné chovatelské úspěchy mezi českými a slovenskými zoologickými zahradami. Zoo Liberec obhájila své prvenství z loňského roku a opět zvítězila v kategorii „Ptáci“.