Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tři děti se nebezpečně pohybovaly po dálnici, hledaly tam své oblečení, které odvál vítr

 
úterý, 15. března 2016, 10:12

V pondělí o půl čtvrté odpoledne obrželi policisté na tísňovou linku informaci od řidiče, který jel po D1. Sdělil jim, že se u komunikace, nebezpečně blízko projíždějícím autům, pohybují tři děti. Policie tedy vyrazila ihned na místo.

Policie z obvodního oddělení v Němčicích nad Hanou dorazili k dálnici nedaleko obce Tišín ve směru na od Brna na Prostějov šest minut po tísňovém volání, děti tam však již nenašli. Jali se však prohledat nejbližší okolí.

"Na mostě přes dálnici mezi obcemi Tištín a Těšice zjistili tři sourozence ve věku 10 – 14 let. Děti uvedli, že jim ve větru uletěla část oděvu a tak „si pro toto oblečení zašli","  sdělil policejní mluvčí František Kořínek.

Policisté sourozence v místě bydliště předali rodičům a důrazně je poučili a mimořádné nebezpečnosti pohybu pěších osob po dálnici.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto pixabay.com

Kam dál?

Policisté zastavili namol opilého cyklistu. Ten je vulgárně urážel a...

pátek, 11. března 2016, 10:05

Včera v pozdní večerní hodinu narazili policisté v Prostějově na divně se chovajícího cyklistu, který jevil známky silné...

V obci řádili pouliční psi, v kurníku u rodinného domu zadávili osm...

čtvrtek, 10. března 2016, 10:09

Policisté na Prostějovsku dnes po osmé hodině ranní obdrželi tísňové volání od majitelky rodinného domu v obci na Němčicku....

Jedenačtyřicetiletá žena vyskočila ze sedmého patra, byla na místě...

středa, 9. března 2016, 14:58

Včera v podvečerních hodinách se stala v Přerově na ulici Kosmákova tragédie. Jedenačtyřicetiletá žena tam vyskočila ze sedmého...

Tři lidé se v domě otrávili oxidem uhelnatým, žena byla převezena do...

středa, 9. března 2016, 08:36

Tři lidé se v úterý vpodvečer otrávili v rodinném domě v obci Beňov na Přerovsku oxidem uhelnatým. V nejvážnějším stavu je starší...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Fotokniha vytvořená v mobilu? S novou aplikací HappyFoto žádný problém. Dokonce ji můžete i sdílet

Opravdový unikát uvedla na trh v květnu letošního roku největší česká zásilková fotoslužba – HappyFoto. Představila novou aplikaci, ve které zákazník může své fotoprodukty nejenom tvořit, ale i sdílet. Například fotoknihu, které se už několik let těší obrovské oblibě, si může mezi svým chytrým telefonem, webovým prohlížečem či stolním počítačem libovolně přenášet a upravovat. HappyFoto je jedinou firmou, která tuto službu v České republice nabízí.

Hry o krajské pozemky. Bez jejich využití bude Letiště České Budějovice ztrátové

Složitá jednání má před sebou město České Budějovice a Jihočeský kraj. Problém se týká pozemků u Letiště České Budějovice. Majitelem pozemků, na kterých bude podle některých letiště finančně závislé, je Jihočeský kraj. I přesto, že jsou v akciové společnosti oba celky padesátiprocentními vlastníky, dostávají pozemky kraj do výhodnější pozice.

Poplatek z ubytování zřejmě dopadne i na služby typu Airbnb

Poplatek z ubytovacích kapacit se zřejmě bude vztahovat od příštího roku i na ubytovatele v soukromí, tedy například na služby typu Airbnb. Sněmovna dnes schválila vládní novelu, která to předpokládá. Největší boj se mezi poslanci strhl o stanovení maximální výše poplatku. Dolní komora nakonec nepřijala návrhy, aby vzrostl razantněji, než jak navrhoval kabinet. Předloha, jejíž schválení vítá Asociace hotelů a restaurací ČR, nyní zamíří k posouzení do Senátu.