Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Muž spadl ze žebříku při likvidaci roje včel, nyní leží v olomoucké nemocnici se zraněním hlavy

 
neděle, 5. června 2016, 19:00

Dnes se v dopoledních hodinách zranil muž pádem ze žebříku, když se snažil zlikvidovat roj včel. V posledních deseti dnech se jedná už o třetí případ pádu z výšky, který řešili zdravotníci v Olomouckém kraji.

"Linka tísňové pomoci Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje přijala v sobotu v 4.6.2016 odpoledních hodinách informaci o pádu muže ze žebříku v Kojetíně, který se snažil dostal za rojem včel," uvedl tiskový mluvčí Zdeněk Hošák. K nehodě hned vyrazila letecká záchraná služba, která našla muže v bezvědomí. "Lekář na místě provedl nutná prvotní zajištění, zaintubování a připojení na umělou plicní ventilaci. Pacient byl následně se středně těžkým zraněním v oblasti hlavy letecky přepraven na oddělení urgetního příjmu Fakultní nemocnice v Olomouci," dodal Hošák.

Jedná se tak už o třetí případ, kdy museli zdravotníci vyjíždět k podobnému zranění. Ve čtvrtek 26.5. se pádem z desetimetrové výšky zranil dělník ze stavby na okraji Hněvotína, kterého museli resuscitovat a převést do traumacentra Fakultní nemocnice v Olomouci. 

Další týden znova ve čtvrek 2.6. musel vzlétnou vrtulník ke zraněmému jednapadesátiletému muži po pádu ze střechy. Muž byl při příletu při vědomí, ale stěžoval si na bolest zad. 

Čtěte více:

Napsal Petra Kornetová | Foto pixabay.com
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

V pondělí se na náměstí sjedou motorkářské kluby na pomoc pečovatelskému centru v Luzernu

sobota, 28. května 2016, 12:32

Motorkáři z partnerského města Luzern dorazí do Olomouce na na strojích Harley v pondělí 30. května kolem páté hodiny...

AKTUALIZOVÁNO: Policie evakuovala poštu kvůli psímu obojku

středa, 25. května 2016, 13:36

Před několika minutami začala policie evakuovat poštu na Jeremenkové ulici u nádraží. Na místě jsou také hasiči a byl...

Cidem Hranice vyplatí dividendu 300 Kč na jednu akcii

čtvrtek, 9. července 2015, 15:30

Výrobce stavebnin Cidem Hranice vyplatí svým akcionářům z loňského čistého zisku 297,7 milionu korun hrubou dividendu...