Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Olomouci se střetl náklaďák s osobákem, hasiči vyprošťovali tři osoby

 
pondělí, 14. března 2016, 10:49

Před desátou hodinou byla pozastavena doprava na Přerovské ulici u solných mlýnů po nehodě osobního auta s nákladním.

Na místo nehody vyjely dvě cisterny a technický automobil olomouckých hasičů. „Na místě byly čtyři zraněné osoby, z toho tři zaklíněné ve vozidle. U nich musely proběhnout vyprošťovací práce, “ uvedla mluvčí hasičů Vladimíra Hacsilová. Všichni zranění byli převezeni do Fakultní nemocnice Olomouc. Nyní probíhá zaměření vozidel v rámci vyšetřování nehody.

"Na místě zůstali po nehodě čtyři zranění, které ošetřili záchranáři, část jich byla zaklíněna ve vozidlech a s jejich vyproštěním museli pomoci hasiči," řekl mluvčí záchranářů Pavel Vysloužil. Celkem čtyřmi sanitkami byli převezeni do fakultní nemocnice muž (29 let) s úrazem hlavy, horní končetiny a hrudníku, muž (35 let) s úrazem hlavy a krční páteře, třetí muž (34 let) utrpěl úraz hlavy a horní a dolní končetiny, čtvrtou zraněnou byla žena (30 let), která byla převezena s úrazem hlavy, hrudníku a horní a dolní končetiny.

„V této chvíli a podobu vyšetřování nehody bude tato silnice směrem na Přerov zcela neprůjezdná, to znamená v obou směrech. Policisté budou dopravu odklánět, dbejte prosím jejich pokynů,“ sdělila mluvčí policie Marie Štrbáková. 

První informace uvádějí, že došlo z dosud nezjištěných příčin ke srážce nákladního automobilu přijíždějícího ze směru od Přerova s dodávkou jedoucí opačným směrem. Oba řidiči byli podrobení dechové zkoužce, ale přítomnost alkoholu byla vyloučena.

Čtěte více:

 

Napsal Jan Kvapil

Kam dál?

AKTUALIZOVÁNO: Řidič autobusu přehlédl šoféra u odstavené dodávky,...

sobota, 12. března 2016, 07:46

Vážná dopravní nehoda autobusu a nákladního vozidla zablokovala v časných ranních hodinách tah mezi Olomoucí a Prostějovem. Jeden...

Řidič nerespektoval signál na vlakovém přejezdu u Horky nad Moravou,...

pátek, 11. března 2016, 09:21

Včera po jedenácté hodině dopoledne se na přejezdu u Horky nad Moravou stala dopravní nehoda. Řidič pravděpodobně nerespektoval...

Komentář: Machírek od Nechcipokutu.cz zřejmě dostane za divokou jízdu...

pondělí, 7. března 2016, 23:33

Pojďme se podívat na víkendovou střílečku na ujíždějící auto policejní hlídce z druhé strany, jak jej oficiálně představuje firma...

Řidič uháněl Olomoucí dvousetkilometrovou rychlostí, policisté po něm...

neděle, 6. března 2016, 13:16

V pátek kolem deváté hodiny večerní se policisté zaměřili na sportovní vůz černé barvy, které se olomouckými ulicemi řítilo...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Etická komise potvrdila, že bývalý prorektor opisoval texty

Etická komise Univerzity Karlovy (UK) potvrdila stanovisko etické komise Filozofické fakulty, že se bývalý prorektor univerzity Martin Kovář dopustil plagiátorství. Rozsah jeho opisování označila komise za významný. Vyplývá to ze stanoviska komise, které univerzita zveřejnila na facebooku. Na možné Kovářovo opisování upozornili loni tři doktorandi. Kovář v souvislosti s případem v prosinci rezignoval na funkci prorektora a ke konci roku odešel i z fakulty. Obvinění z plagiátorství už dříve odmítl.

Členství v NATO podle analytiků zakotvilo Česko na Západě

Členství v Severoatlantické alianci, do níž Česká republika vstoupila před 20 lety, zakotvilo zemi na Západě a zajistilo její bezpečnost. Shodují se na tom analytici. Zároveň ale upozorňují, že pokud má Česko dostát svým závazkům v NATO a být platným členem aliance, musí investovat do modernizace armády více, než činilo dosud.

(NE)OBYČEJNÍ: Honza Mihule žije naplno i s cystickou fibrózou, navíc pomáhá ostatním

Když potkáte Honzu na ulici, uvidíte mladého muže, rozeného sympaťáka. Trochu zarostlého, usměvavého, příjemného a se sportovní postavou. Prostě člověk, do kterého byste určitě netipli, že má vzácné onemocnění v podobě cystické fibrózy (CF).