Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Tragická dopravní nehoda zastavila dopravu na Šternberk, jeden pasažér auta nepřežil

 
pondělí, 2. května 2016, 18:26

Dnes krátce po půl páté odpoledne se stala tragická dopravní nehoda u Dolan. Osobní auto z dosud nezjištěných příčin vyjelo mimo komunikaci a narazilo do sloupu. Jeden pasažér nehodu nepřežil.

Na místo vyrazil záchranářský vrtulník a dvě posádky sanitních vozů. "Jednačtyřicetiletého muže transportoval s mnohačetnými zraněními v bezvědomí vrtulník do traumacentra olomoucké Fakultní nemocnice, o sedmnáct let staršího spolujezdce převezla se zhmožděninami hrudníku na stejné místo sanitka, další, třiačtyřicetiletý muž na místě zemřel," řekl mluvčí záchranářů Pavel Vysloužil.

"Komunikace je neprůjezdná, je uzavřena. Na místě jsou policisté, kteří provádí šetření nehody. Odklon dopravy je prováděn v obci Dolany na silnici  III/44312 směrem do centra obce Dolany, objížďka vede po silnici 44313 směrem na Bělkovice-Lašťany a na silnici 44436, kde se opět u čerpací stanice napojí na silnici I/46. Z opačné strany je směrem na Dolany prováděn odklon u čerpací stanice, poté směrem na Bělkovice -Lašťany," sdělila policejní mluvčí Irena Urbánková.

"Hasiči po skončení vyšetřování provedli úklid a oplach komunikace a vypomohli při naložení automobilu na vozidlo odtahové společnosti," sdělil tiskový mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.

Kolem tři čtvrtě na osm byla komunikace zcela zprůjezdněna.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Facebook HZSOL
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Tunelové vidění – podceňovaný zabiják motocyklistů

čtvrtek, 28. dubna 2016, 12:33

Velikost zorného pole motocyklisty s integrální přilbou je 110 stupňů. Při jízdě na horním dálničním limitu klesá téměř...

Pozor na vlastní úpravy motorky, policie vám může zabavit technický průkaz

čtvrtek, 28. dubna 2016, 11:19

Špatné umístění blinkrů nebo registrační značky. I to jsou příčiny, kvůli kterým začnou policisté odebírat motorkářům...

Policie se minulý týden zaměřila na rychlost v obci, téměř 40 % řidičů se dopustilo přestupku

pondělí, 25. dubna 2016, 08:29

Koncem minulého týdne se připojili policisté Dopravního inspektorátu v Olomouci celorepublikové, dopravně bezpečnostní...