Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Olomouc čekají další uzavírky. Doprava bude omezena na Hodolanské, zavřená bude i "myší díra"

 
pondělí, 31. října 2016, 15:55

V listopadu čekají olomouckou dopravu nepříjemné uzavírky. Dojde k zjednosměrnění ulice Divišova a Hodolanská, řidiči také část listopadu neprojedou ulicí Dr. Milady Horákové, neboli takzvanou "myší dírou".

Ve dnech 5. 11. - 29. 11.2016 dojde k částečné uzavírce (zjednosměrnění) silnice I/46 ulice Divišova a Hodolanská v Olomouci.  V rámci rekonstrukce hlavního nádraží zde bude SŽDC provádět opravu (odizolování) křížení železniční tratě s tramvajovou tratí. 

V kolidujícím termínu 29. 10. - 13. 11. 2016 bude probíhat také úplná uzavírka ulice Dr. Milady Horákové ("Myší díra"). Město zde dokončuje místo pro přecházení a nový přechod se světelnou signalizací v ulici Divišova.

Silnice I/46 ul. Divišova a Hodolanská bude průjezdná pro veškerou dopravu pouze ve směru od Šternberka.

Ve směru od hodolanské křižovatky budou ulice Divišova a Hodolanská uzavřeny pro průjezd (značeno jako slepá) a provoz bude směrován na objízdné trasy.

Objízdné trasy budou vedeny následovně:

Pro osobní vozidla: Lipenská - III/4436 (Bystrovany, Droždín) - III/4432 (Samotíšky, Selské náměstí)

Pro nákladní vozidla: Lipenská - Pavelkova - Libušina - U Panelárny - Roháče z Dubé.

Čtěte více:

Foto pixabay.com | Zdroj olomouc.eu

Kam dál?

AKTUALIZOVÁNO: Na dálnici směrem na Vyškov se stala nehoda autobusu a...

pondělí, 31. října 2016, 09:53

Krátce před devátou hodinou večerní se na dálnici D46 u Držovic stala dopravní nehoda, která zcela zablokovala provoz směrem z...

Do konce listopadu nepojede tramvaj č. 4. Tramvajový úsek Hlavní...

pondělí, 31. října 2016, 09:46

Z důvodu oprav bude od 5.11. do 29.11. 2016 uzavřený tramvajový provoz od zastávky Hlavní nádraží po Pavlovičky. Linka č. 4...

Město investuje do "chytřejších" semaforů na křižovatce u Tržnice,...

sobota, 29. října 2016, 15:32

Ještě do konce roku bychom se mohli dočkat plynulejšího provozu u Tržnice. Město totiž hodlá zmodernizovat semafory na křižovatce...

Končí letní čas. České silnice se začínají nořit do tmy

pátek, 28. října 2016, 09:00

V roce 2015 přišlo při dopravních nehodách o život celkem 131 chodců. Plných 63 procent z nich za snížené viditelnosti. Kdy a kde...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Největší zájem o eurovolby byl podle všeho v Praze

Zájem lidí o výběr kandidátů do Evropského parlamentu nebyl ani dnes dopoledne velký. Volební účast v jednotlivých krajích se podle zjištění zpravodajů pohybuje nejčastěji mezi 15 a 21 procenty. Zřejmě největší zájem o volby je v hlavním městě. V Praze odvolila téměř třetina oprávněných voličů. Vybírat zástupce do Evropského parlamentu šlo do dnešních 14:00, výsledek voleb bude zveřejněn v neděli pozdě večer.

Hodiny na Černé věži v Budějcích po čtyřiceti letech září novotou. Speciální barvu vybírali památkáři

Jako nové teď vypadají hodiny na Černé věži. Po čtyřiceti letech totiž dostaly nový nátěr. Na všechny čtyři ciferníky padne více než osm kilo speciální barvy, kterou vybírali památkáři. Hotovo by mělo být příští týden. Hlavní slovo má ale počasí.

Předmanželská smlouva? Ochrana před zchudnutím

Zhruba každé druhé manželství končí rozvodem. Je proto dobré myslet dopředu a zbytečným sporům o majetek předcházet. K tomu slouží předmanželská smlouva, ve které si snoubenci dohodnou jiný než zákonný majetkový režim.