Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Olomouc čekají další uzavírky. Doprava bude omezena na Hodolanské, zavřená bude i "myší díra"

 
pondělí, 31. října 2016, 15:55

V listopadu čekají olomouckou dopravu nepříjemné uzavírky. Dojde k zjednosměrnění ulice Divišova a Hodolanská, řidiči také část listopadu neprojedou ulicí Dr. Milady Horákové, neboli takzvanou "myší dírou".

Ve dnech 5. 11. - 29. 11.2016 dojde k částečné uzavírce (zjednosměrnění) silnice I/46 ulice Divišova a Hodolanská v Olomouci.  V rámci rekonstrukce hlavního nádraží zde bude SŽDC provádět opravu (odizolování) křížení železniční tratě s tramvajovou tratí. 

V kolidujícím termínu 29. 10. - 13. 11. 2016 bude probíhat také úplná uzavírka ulice Dr. Milady Horákové ("Myší díra"). Město zde dokončuje místo pro přecházení a nový přechod se světelnou signalizací v ulici Divišova.

Silnice I/46 ul. Divišova a Hodolanská bude průjezdná pro veškerou dopravu pouze ve směru od Šternberka.

Ve směru od hodolanské křižovatky budou ulice Divišova a Hodolanská uzavřeny pro průjezd (značeno jako slepá) a provoz bude směrován na objízdné trasy.

Objízdné trasy budou vedeny následovně:

Pro osobní vozidla: Lipenská - III/4436 (Bystrovany, Droždín) - III/4432 (Samotíšky, Selské náměstí)

Pro nákladní vozidla: Lipenská - Pavelkova - Libušina - U Panelárny - Roháče z Dubé.

Čtěte více:

Foto pixabay.com | Zdroj olomouc.eu

Kam dál?

AKTUALIZOVÁNO: Na dálnici směrem na Vyškov se stala nehoda autobusu a...

pondělí, 31. října 2016, 09:53

Krátce před devátou hodinou večerní se na dálnici D46 u Držovic stala dopravní nehoda, která zcela zablokovala provoz směrem z...

Do konce listopadu nepojede tramvaj č. 4. Tramvajový úsek Hlavní...

pondělí, 31. října 2016, 09:46

Z důvodu oprav bude od 5.11. do 29.11. 2016 uzavřený tramvajový provoz od zastávky Hlavní nádraží po Pavlovičky. Linka č. 4...

Město investuje do "chytřejších" semaforů na křižovatce u Tržnice,...

sobota, 29. října 2016, 15:32

Ještě do konce roku bychom se mohli dočkat plynulejšího provozu u Tržnice. Město totiž hodlá zmodernizovat semafory na křižovatce...

Končí letní čas. České silnice se začínají nořit do tmy

pátek, 28. října 2016, 09:00

V roce 2015 přišlo při dopravních nehodách o život celkem 131 chodců. Plných 63 procent z nich za snížené viditelnosti. Kdy a kde...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Lišek nakažených prašivinou přibývá. V okolí Boršova už jich bylo nalezeno šest

V okolí Boršova se objevily další lišky nakažené prašivinou. Jejich počet za poslední dny stoupl na šest. Na první případy této nemoci upozornili obyvatelé Homol zhruba před čtrnácti dny. Léčba nakaženého psa vyjde až na dva tisíce korun.

Parkování „Kiss and ride“ řidiči v Brně stále příliš nerozumí, někteří na místech stojí i týden

Někteří řidiči v Brně buď stále nechápou dopravní značení K+R, tedy tzv. Kiss and ride (tedy polib a jeď), nebo ho záměrně ignorují. Na stáních označených touto značkou stojí i několik dní. Stání na Kiss and ride je přitom většinou povoleno maximálně na dobu 5 minut. Brněnští strážníci se proto na neposlušné řidiče intenzivně zaměřují.

Okamura nebude kandidovat v eurovolbách ani z posledního místa

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura nebude kandidovat v květnových volbách do Evropského parlamentu. Původně chtěl být na posledním místě listiny a v případě zvolení přenechat mandát jinému kandidátovi. Podle usnesení předsednictva SPD tento úmysl zpochybnilo ministerstvo vnitra.