Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Olomouc čekají další uzavírky. Doprava bude omezena na Hodolanské, zavřená bude i "myší díra"

 
pondělí, 31. října 2016, 15:55

V listopadu čekají olomouckou dopravu nepříjemné uzavírky. Dojde k zjednosměrnění ulice Divišova a Hodolanská, řidiči také část listopadu neprojedou ulicí Dr. Milady Horákové, neboli takzvanou "myší dírou".

Ve dnech 5. 11. - 29. 11.2016 dojde k částečné uzavírce (zjednosměrnění) silnice I/46 ulice Divišova a Hodolanská v Olomouci.  V rámci rekonstrukce hlavního nádraží zde bude SŽDC provádět opravu (odizolování) křížení železniční tratě s tramvajovou tratí. 

V kolidujícím termínu 29. 10. - 13. 11. 2016 bude probíhat také úplná uzavírka ulice Dr. Milady Horákové ("Myší díra"). Město zde dokončuje místo pro přecházení a nový přechod se světelnou signalizací v ulici Divišova.

Silnice I/46 ul. Divišova a Hodolanská bude průjezdná pro veškerou dopravu pouze ve směru od Šternberka.

Ve směru od hodolanské křižovatky budou ulice Divišova a Hodolanská uzavřeny pro průjezd (značeno jako slepá) a provoz bude směrován na objízdné trasy.

Objízdné trasy budou vedeny následovně:

Pro osobní vozidla: Lipenská - III/4436 (Bystrovany, Droždín) - III/4432 (Samotíšky, Selské náměstí)

Pro nákladní vozidla: Lipenská - Pavelkova - Libušina - U Panelárny - Roháče z Dubé.

Čtěte více:

Foto pixabay.com | Zdroj olomouc.eu

Kam dál?

AKTUALIZOVÁNO: Na dálnici směrem na Vyškov se stala nehoda autobusu a...

pondělí, 31. října 2016, 09:53

Krátce před devátou hodinou večerní se na dálnici D46 u Držovic stala dopravní nehoda, která zcela zablokovala provoz směrem z...

Do konce listopadu nepojede tramvaj č. 4. Tramvajový úsek Hlavní...

pondělí, 31. října 2016, 09:46

Z důvodu oprav bude od 5.11. do 29.11. 2016 uzavřený tramvajový provoz od zastávky Hlavní nádraží po Pavlovičky. Linka č. 4...

Město investuje do "chytřejších" semaforů na křižovatce u Tržnice,...

sobota, 29. října 2016, 15:32

Ještě do konce roku bychom se mohli dočkat plynulejšího provozu u Tržnice. Město totiž hodlá zmodernizovat semafory na křižovatce...

Končí letní čas. České silnice se začínají nořit do tmy

pátek, 28. října 2016, 09:00

V roce 2015 přišlo při dopravních nehodách o život celkem 131 chodců. Plných 63 procent z nich za snížené viditelnosti. Kdy a kde...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Slovenský scenárista Karol Hlávka a chorvatský režisér Lordan Zafranović připravují celovečerní film o hlavní osobnosti pražského jara 1968 Alexandru Dubčekovi s názvem Lidská tvář. Zatím není jasné, kdo bude hrát hlavní roli. Jako nejvyšší představitel Sovětského svazu Leonid Brežněv by se měl ve filmu objevit francouzský herec s ruským občanstvím Gérard Depardieu. Novinářům o tom informoval producent Andrej Antonio Leca. Natáčení filmu je plánované na rok 2021, o rok později by měl mít světovou premiéru.

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny. Za rok jich udělá kolem pěti stovek, pracuje i v sobotu, řekl v rozhovoru. Nejnáročnější a nejzodpovědnější pro jsou podle něj operace nosů, lidem ale nejvíc mění život.

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a zelí. Kromě zeleniny ale spotřebitelé platí více také za vepřové maso, pečivo a těstoviny. Proti loňskému červenci naopak zlevnily máslo, vejce, cukr a ovoce. Vyplývá to z červencových průměrných cen, které zveřejnil Český statistický úřad. Statistici každý měsíc sledují a zveřejňují ceny šesti desítek potravin.