Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ o dva poukazy na celodenní výlet do města Mariazell a na pekelný průvod

 
pondělí, 31. října 2016, 12:34

V obchodech už pomalu začínají hrát vánoční písničky, zelená kreatura nás nabádá k tomu, abychom nezapomněli včas nakoupit dárky a taky pořádně přituhuje. Společně s agenturou Fajn víkendy vám nabízíme možnost, jak si vánoční atmosféru více zpříjemnit.

Soutěž byla ukončena.

Pokud nejste jako já, která nechává nákup dárků na poslední chvíli, mám pro vás super tip, kde je můžete sehnat už ke konci listopadu. Agentura Fajn víkendy pořádá 26.11. výlet do rakouského města Mariazell, kde probíhají vánoční trhy, v sousední vesnici se zase budete moci pekelně veselit.

Odjez bude ráno v pět hodin z Olomouce, návrat v nočních hodinách. Přibližně od jedenácti do čtyř odpoledne zůstanete v městě Mariazell, kde se nachází největší adventní věnec v zemi, živé jesličky, betlémy a obrovská perníková chaloupka. Město je proslulé výrobou tradičních medových perníků Pirker a svíček z včelího vosku. Budete moci také navštívit místní likérku, museum perníků a pivovar. Poté se přejede do blízké vesnice, kde proběhne pekelná veselice s více než stovkou maskovaných čertů. V noci pak návrat do Česka. Zájezdu se zúčastní i dvě zkušené průvodkyně. 

Poukázky do soutěže pro dvě osoby v hodnotě 1400 korun nám věnovala přímo agentura Fajn víkendy, která v nejbližší době podnikne třeba výlet do vánoční Vídně nebo nákupy v Primarku. Pro více informací se podívejte zde

Výherkyní se stala R. Polzerová. Tímto ji gratulujeme a přejeme fajn víkend :)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, které budou použity jen pro učely soutěže. Losování bude  probíhat pomocí generátoru náhodných čísel.

Čtěte více:

Napsal Petra Kornetová | Foto pixabay.com

Kam dál?

Posílejte fotky s podzimní tématikou a vyhrajte vstupenky do...

pátek, 21. října 2016, 13:06

Podzim vykresluje přírodu do nejrůznějších barev a tvoří nezapomenutelné scenérie. Zdobí se byty, děti se převlékají do kostýmů a...

Soutěž o lístky na koncert písničkáře Thoma Artwaye a sourozenecké...

úterý, 18. října 2016, 16:13

O lístky na koncert můžete soutěžit do čtvrtečního poledne. Výherce získá dva lístky na sobotní akci v klubu 15 Minut.

SOUTĚŽ: Ulice plná kouzel přivede k životu špagety, počítače i...

úterý, 18. října 2016, 15:00

Soutěžte o čtyři vstupenky na pohádku Ulice plná kouzel. Jedná se o humorné a zároveň poetické nastínění lidského života pomocí...

Letošní podzimní Flora láká na plné sklepy a spíže. Vyhrajte na ni...

středa, 12. října 2016, 18:00

Šťavnatá jablka, vyzrálé hrušky, chutná rajská jablíčka i urostlé dýně, květáky a hlávky zelí. Právě ty budou hrát hlavní roli...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Nedaleko Prahy hoří les ve skalách nad Vltavou, nejezdily vlaky

Nedaleko Libčic nad Vltavou u Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu ze čtyř možných, kvůli ohni nejezdily asi šest hodin vlaky na trati Praha-Děčín. S plameny bojoval i vrtulník, který kolem 17:30 odletěl, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. Po 16:30 se podařilo dostat požár pod kontrolou.

Velký pátek: Křesťané si připomínají ukřižování Ježíše Krista. Zažíváme nejtišší den v roce

Dnes je Velký pátek a křesťané si připomínají ukřižování Ježíše Krista. Den přísného půstu je vzpomínáním na Kristovo utrpení a jeho vykupitelskou smrt. V katolických kostelech jsou obřady na památku jeho umučení a bohoslužby se konají také v evangelických sborech. Velký pátek je v Česku zároveň státním svátkem, lidé tak mají do Velikonočního pondělí čtyři dny volna v řadě.

FOTO: V Česku se objevily plyšové hračky, které jsou pro děti nebezpečné

Plyšoví pejsci, kteří dovedou i štěkat, mohou okouzlit nejedno dítě. Podle České obchodní inspekce (ČOI) jsou ale tyto dva konkrétní typy pro nejmenší děti nebezpečné. A to hned z několika důvodů.