Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie pátrá po svědcích nehody na Chválkovické. Na přechodu došlo ke střetu auta s nezletilou dívkou

 
středa, 30. listopadu 2016, 09:25

Policie pátrá po svědcích nehody, ke které došlo ve čtvrtek 24. listopadu na jednom z přechodů na ulici Chválkovická v Olomouci. Podle prvotních informací měla nezletilá dívka vběhnout před auto v době, kdy na semaforu přechodu pro chodce svítila červená.

K nehodě došlo ve čtvrtek 24. listopadu kolem půl druhé odpoledne na rovném úseku ulice Chválkovické směrem na Šternberk. Na přechodu pro chodce opatřeným signalizačním zařízením se střetlo auto s nezletilou chodkyní.

"Došlo zde ke střetu osobního vozidla s nezletilou chodkyní, která, dle prvotního šetření a informací, měla vyběhnout ze skupinky nezletilých chodců na přechod pro chodce v době, kdy na světelném signalizačním zařízení měl pro chodce svítit signál „Stůj!“ a tělem narazit do levého předního blatníku bezprostředně projíždějícího osobního vozidla Peugeot s dvoučlennou osádkou. Nezletilá chodkyně utrpěla při nehodě zranění, se kterým musela vyhledat lékařské ošetření," řekla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Policie se nyní obrací se žádostí o pomoc na případné svědky, kteří by se svými informacemi vypomohli k objasnění nehody. Také se obrací na řidiče blíže nezjištěného nákladního vozidla dodávkového typu bílé barvy, který jel hned za autem, které bylo předmětem dopravní nehody. 

"Jakékoliv informace a poznatky mohou případní svědci a také řidič nezjištěného nákladního vozidla dodávkového typu sdělit buď osobně nebo telefonicky policistům Dopravního inspektorátu Olomouc na tel. 974 766 581, 974 766 251 nebo kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158," dodala Urbánková.

 

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto pixabay.com

Kam dál?

Město plánuje na budoucím konci tramvajové tratě na Nových Sadech...

úterý, 29. listopadu 2016, 18:49

Přestupní terminál se záchytným parkovištěm pro auta plánuje olomoucká radnice u budoucí konečné stanice nové tramvajové trati na...

Tragická dopravní nehoda v Topolanech u Olomouce si vyžádala lidský...

pondělí, 28. listopadu 2016, 15:32

Dnes třináct minut po jedenácté hodině vyjížděli hasiči z Olomouce do obce Topolany k hlášené dopravní nehodě dvou aut....

Problematické parkování na Sv. Kopečku by měl zlepšit systém řízení...

středa, 23. listopadu 2016, 17:00

Olomoucká radnice chce investovat téměř sedm milionů korun do inteligentního systému řízení dopravy na Svatém Kopečku, kde nyní...

Alkohol na silnicích v 90 procentech zabíjí muže

úterý, 22. listopadu 2016, 12:00

V letech 2006 až 2015 zemřelo na českých silnicích 755 osob při nehodách s asistencí alkoholu. Dalších 25 919 lidí bylo zraněno....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jeden z obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové žádal o odpuštění

Jeden z obviněných z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové dopisem z vězení požádal pozůstalé o odpuštění. Deníku Pravda to potvrdila Zlatica Kušnírová, matka zavražděné dívky, která zároveň prohlásila, že odpustit nedokáže.

Janek Rubeš: Města se nemají přizpůsobovat turismu. Místní nepotřebují trdelník ani absint

Společně s Honzou Mikulkou natáčí turistický průvodce ,,Honest Guide", který na platformě YouTube sledují statisíce turistů, kteří míří do Prahy. Neukazují jen krásná zákoutí hlavního města, ale i temnější stránku Prahy, kdy vás může kdokoliv okrást. Drbna nyní ve svém rozhovoru vyzpovídala Janka Rubeše.

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi zřejmě klesne

Snížení pokuty za přechod k jinému mobilnímu operátorovi a zkrácení lhůty pro převod telefonního čísla předpokládá vládní novela o elektronických komunikacích, kterou v úvodním kole podpořila Sněmovna. Změny by měly vést k větší konkurenci mezi operátory a v konečném důsledku k poklesu cen. Předloha nyní zamíří k posouzení do hospodářského výboru. Bude na to mít měsíc místo obvyklých dvou.