Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Policie pátrá po svědcích nehody na Chválkovické. Na přechodu došlo ke střetu auta s nezletilou dívkou

 
středa, 30. listopadu 2016, 09:25

Policie pátrá po svědcích nehody, ke které došlo ve čtvrtek 24. listopadu na jednom z přechodů na ulici Chválkovická v Olomouci. Podle prvotních informací měla nezletilá dívka vběhnout před auto v době, kdy na semaforu přechodu pro chodce svítila červená.

K nehodě došlo ve čtvrtek 24. listopadu kolem půl druhé odpoledne na rovném úseku ulice Chválkovické směrem na Šternberk. Na přechodu pro chodce opatřeným signalizačním zařízením se střetlo auto s nezletilou chodkyní.

"Došlo zde ke střetu osobního vozidla s nezletilou chodkyní, která, dle prvotního šetření a informací, měla vyběhnout ze skupinky nezletilých chodců na přechod pro chodce v době, kdy na světelném signalizačním zařízení měl pro chodce svítit signál „Stůj!“ a tělem narazit do levého předního blatníku bezprostředně projíždějícího osobního vozidla Peugeot s dvoučlennou osádkou. Nezletilá chodkyně utrpěla při nehodě zranění, se kterým musela vyhledat lékařské ošetření," řekla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Policie se nyní obrací se žádostí o pomoc na případné svědky, kteří by se svými informacemi vypomohli k objasnění nehody. Také se obrací na řidiče blíže nezjištěného nákladního vozidla dodávkového typu bílé barvy, který jel hned za autem, které bylo předmětem dopravní nehody. 

"Jakékoliv informace a poznatky mohou případní svědci a také řidič nezjištěného nákladního vozidla dodávkového typu sdělit buď osobně nebo telefonicky policistům Dopravního inspektorátu Olomouc na tel. 974 766 581, 974 766 251 nebo kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158," dodala Urbánková.

 

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto pixabay.com
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

Reklama
 
 

Kam dál?

Město plánuje na budoucím konci tramvajové tratě na Nových Sadech zbudovat záchytné parkoviště

úterý, 29. listopadu 2016, 18:49

Přestupní terminál se záchytným parkovištěm pro auta plánuje olomoucká radnice u budoucí konečné stanice nové...

Tragická dopravní nehoda v Topolanech u Olomouce si vyžádala lidský život

pondělí, 28. listopadu 2016, 15:32

Dnes třináct minut po jedenácté hodině vyjížděli hasiči z Olomouce do obce Topolany k hlášené dopravní nehodě dvou aut....

Problematické parkování na Sv. Kopečku by měl zlepšit systém řízení dopravy za sedm milionů korun

středa, 23. listopadu 2016, 17:00

Olomoucká radnice chce investovat téměř sedm milionů korun do inteligentního systému řízení dopravy na Svatém Kopečku,...