Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

FOTO: Na Korunní pevnůstce v Olomouci se to hemžilo čarodějnicemi. O zábavu nebyla nouze!

 
úterý, 2. května 2017, 16:30

Neděle 30. dubna se v areálu olomoucké Korunní pevnůstky nesla již tradičně ve znamení ohňů, čarodějnic, skvělé hudby i zábavy a samozřejmě nechyběly ani atrakce a dílničky pro děti a bohaté občerstvení. Na své si tu tak přišel opravdu každý.

“Jsme tu už po několikáté a i tentokrát jsme moc rádi, že jsme přišli. Mohli jsme si poslechnout skvělé koncerty, jako byl třeba ten Voxelův, k tomu ta atmosféra u opékání špekáčků, a i děti se tu vyřádily. No a pak jako třešnička na dortu ten krásný ohňostroj,” pochvalují si letošní ročník Pálení čarodějnic Petra a Jakub z Olomouce, kteří akci opouštěli jako jedni z posledních.

A není divu, protože tu pro vás byl připraven skutečně bohatý program – zahrál a zazpíval objev roku Leon, děti svým zábavným vystoupením potěšil zpěvák Pavel Novák a užít jste si mohli i představení žongléra Jana Hlavsy. Nechyběl ani rej masek, zapálení velké vatry s čarodějnicí, kromě Voxela vystoupily také skupiny Noemiracles či Pankix a v Pevnosti poznání se zase míchaly čarodějnické lektvary. Magickou Filipojakubskou noc pak v Olomouci symbolicky uzavřel ohňostroj s hudbou a posezení u ohně s přáteli nebo rodinou.

“Počasí nám nakonec přálo a návštěvníci se během celého odpoledne i večera dobře bavili, za což jsme moc rádi. Děkujeme Olomouckému kraji, který akci finančně podpořil, a všem zúčastněným chceme poděkovat za to, že u toho byli s námi. Už teď se těšíme na viděnou na další akci,” říká za pořadatele Marek Berger z Radia Haná.

Čtěte více:

Tisková zpráva | Foto Michaela Valsová
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Vojtěch Dyk se vrací na výstaviště Flora, v nové show se představí jako barman. Soutěžte o lístky!

úterý, 2. května 2017, 15:00

Populárního zpěváka, hudebníka a herce Vojtěcha Dyka přivítá již potřetí pavilon A Výstaviště Flora Olomouc. Ve čtvrtek...

FOTO: Korunní pevnůstka rozkvetla láskou. Májové slavnosti se v krásném počasí opravdu vydařily

úterý, 2. května 2017, 07:59

Na Korunní pevnůstce v Olomouci se slavil první máj, a to hudbou, tancem, spoustou vystoupení, bohatým občerstvením i...

Dvaapadesátý ročník Academia Film Olomouc ovládl film Jezero Vostok. Vznikal osmnáct let

pondělí, 1. května 2017, 18:00

Letošnímu 52. ročníku mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů Academia film Olomouc (AFO) kraloval nezávislý...