Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Společnost

Žena tahala za vlasy osmnáctiletou dívku. Pak ji do hlavy kopnul mladý muž

pondělí, 30. září 2019, 17:00PřerovskoSpolečnost
 

V sobotu večer se na dvorním traktu v ulici Husova v Přerově strhla hádka mezi dvěma ženami.

 

FOTO: Socha Lupiče zmizela z římsy Muzea umění Olomouc. Lupiče čeká několik vylepšení

pondělí, 30. září 2019, 14:00OlomouckoSpolečnost
 

Socha Lupiče, která je od roku 2017 spojena s budovou Muzea umění v Olomouci, se během dneška dostala dolů z římsy, po které obvykle ručkuje. Socha by se měla dočkat několika vylepšení.

 

Hádka mezi partnery skončila fyzickým napadením. Muž ženu zasypal údery a kopanci

pondělí, 30. září 2019, 10:30SpolečnostPřerovsko
 

V neděli dopoledne se pohádali partneři v jednom z přerovských bytů. Mladá žena se při hádce neudržela a příteli uštědřila facku.

 

Agresor po hádce napadl dva muže. Když byli na zemi, kopal je do hlavy

pondělí, 30. září 2019, 10:00SpolečnostPřerovsko
 

V sobotu před jednou hodinou ranní došlo před pohostinstvím na ulici Struhlovsko v Hranicích ke slovní rozepři mezi několika muži.

 

Meteorologové varují před velmi silným větrem. Může dojít i k přerušení elektrického vedení

pondělí, 30. září 2019, 06:37SpolečnostPočasí
 

Od dnešní druhé hodiny ranní do osmé hodiny večerní platí výstraha kvůli silnému větru.

 

Herečka Lucie Polišenská si vyšlápla na Keprník. Na jeho vrcholu ochutnala stejnojmenný ležák

neděle, 29. září 2019, 19:30JeseníkySpolečnost
 

Jedinečný ležák s horským chmelem Keprník oslavil jeden rok, svým příznivcům chutnal, a tak se dá říct, že se po krátkém výšlapu dostal až na vrchol. Na počátku bylo odhodlání uvařit nový ležák z hor podle staré receptury a současně trochu jiný....

 

Lutínská společnost Edwards oslavuje „supervýročí“ a zve na návštěvu

neděle, 29. září 2019, 19:00OlomouckoSpolečnost
 

Lutínská společnost Edwards, přední světový dodavatel vakuových technologií, v roce 2019 oslavuje několik významných výročí, takže celý rok lze nazvat „supervýročním“. Proč je tak „super“, na to jsme se zeptali personálního manažera společnosti...

 

FOTO: Další ročník soutěže Look Bella odstartuje sérií castingů

neděle, 29. září 2019, 14:00Společnost
 

Už pošestnácté startují celorepublikové castingy soutěže Miss & Mr. Look Bella. Tato soutěž krásy se od podobných odlišuje tím, že dveře do světa modelingu otvírá jak dívkám, tak i mladým mužům. Termíny castingů oznámili pořadatelé na tiskové...

 

Těžké zranění včera utrpěl muž na koloběžce a turistka v Jeseníkách. Transportoval je vrtulník

neděle, 29. září 2019, 10:00JeseníkySpolečnost
 

Vrtulník včera odpoledne letěl v Jeseníkách pro dva těžce zraněné, a to turistku u Ramzové a koloběžkáře u Dlouhých, informoval mluvčí Horské služby ČR Radek Zeman.

 

Millerův dům na uničovském náměstí se stal kulturní památkou

pátek, 27. září 2019, 22:00SpolečnostOlomoucko
 

Uničov na Olomoucku má novou kulturní památku, stal se jí Millerův dům stojící na rohu Masarykova náměstí. Na seznam ji zařadilo ministerstvo kultury na návrh památkářů, kteří oceňují jeho význam po architektonické, urbanistické, umělecké a...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Česká diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězení

Pracovníci českého velvyslanectví v Jihoafrické republice minulý týden prověřovali, v jakých podmínkách žije v johannesburské věznici Čech Radovan Krejčíř, jaký má přístup k lékařské péči a ke komunikaci s právním zástupcem. Napsala to dnešní Mladá fronta Dnes (MfD). Po dřívější obdobné návštěvě u Krejčíře české velvyslanectví oficiálně podpořilo požadavky odsouzeného na zlepšení podmínek v tamním vězení.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.