Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie našla jízdní kola. Nyní hledá majitele

 
pondělí, 22. srpna 2016, 10:05

Dne 15. 8. 2016. nalezli policisté Dálničního oddělení Kocourovec dvě jízdní kola.

Kola ležela na dálnici D35 v místě 290 kilometru. Hlídka Celního úřadu Olomouc je zahlédla a kolem půl druhé v noci je vyzvedla. Jednalo se o dvě horská kola.

První kolo je značky ROCKMACHINE XCFUNSERIES 29ER ELNINO, modrobílé barvy a je mírně poškozeno po pádu:

Druhé horské kolo je značky MERIDA MATTS SPORT 300 v oranžové barvě, silně poškozeno po pádu:

„Pokud by někdo z občanů z přiložených fotografií poznal jízdní kola nebo by případně disponoval informacemi k majitelům jízdních kol, ať kontaktuje policisty,“ vyzývá policejní mluvčí Irena Urbánková, aby kontaktovali přímo pobočku Dálničního oddělení Kocourovec, Kocourovec 19, 783 56 Přáslavice, na telefonu: 974 762 759. Nebo se také mohou obrátit na bezplatnou linku 158. 

Čtěte více:

Napsal Petra Kornetová | Foto PČR

Kam dál?

Muž večer vypínal veřejné osvětlení u přechodů na Rooseveltově ulici,...

neděle, 21. srpna 2016, 11:13

K muži, který podle telefonického oznámení měl vypínat ve středu 17. srpna kolem jedenácté hodiny večerní osvětlení u přechodů...

Falešný plynař okradl dvě důvěřivé seniorky

pátek, 19. srpna 2016, 15:33

Policisté z Uničova hledají muže, který okradl dvě seniorky. Zloděj navštěvoval různé byty a vydával se za zaměstnance plynáren....

Muž si "půjčil" auto, hrozí mu dva roky vězení

pátek, 19. srpna 2016, 10:10

Policie přijala ve čtvrtek ráno oznámení o krádeži vozidla. Majitel parkoval předešlý večer před domem na ulici Babická ve...

Místo zářivých zubů vězení

pátek, 19. srpna 2016, 08:56

Osmadvacetiletá žena z Prostějova se vydala krást zubní pasty do drogerie v Olomouci. Ženu se ale podařilo odhalit. Zubní pasty...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Arch Enemy, Amon Amarth, Powerwolf… Metalfest Open Air vsadil na ověřená jména a hlásí: Vyprodáno!

Na konci května zažije Plzeň invazi metalových fanoušků ze všech možný koutů Evropy. V pátek 31. května odstartuje na Lochotíně tradiční třídenní Metalfest Open Air a už nyní je jisté, že atmosféra bude opět elektrizující. Je vyprodáno, a tak kapely mohou počítat s maximální možnou podporou.

KOMENTÁŘ: Vyberte si 21 volených

Dvojí kvalita potravin. Nelegální migrace. Bezpečnost. Zdanění velkých nadnárodních firem. Čtyři věci, jejichž řešení považují Češi za klíčové. Ale také záležitosti, se kterými Česká republika sama nepohne. Premiér těžko přijde za Markem Zuckerbergem a neoznámí mu, že odteď bude Facebook platit vyšší daně. Stejně tak zcela určitě sám holýma rukama nevyřeší nelegální migraci. Vždycky k tomu budeme potřebovat ostatní státy, se kterými můžeme společně prosadit to, na co sami nemáme.

Život v Česku se za posledních sto let protáhl o tři desetiletí

Život v Česku se za poslední století výrazně prodloužil. Muži mají šanci žít o 29 let déle než jejich předci, ženy o 32 let. V roce 1920 naděje dožití Čechů činila 47 let a Češek 49,8 roku, předloni u mužů byla na 76 letech a u žen na 81,8 roku. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). Na proměny stáří a stárnutí se zaměřuje dvoudenní konference, která dnes začala v Praze. Podle expertů přístup institucí a politiků ke stáří výrazně zaostává za demografickými změnami a v Česku by opatření k aktivnímu stárnutí měla cílit hlavně na početnou generaci 70. let, takzvané Husákovy děti.