pátek 19. dubna 2024 Rostislav

FOTOREPORT: Česká volejbalová reprezentace předvádí v Olomouci skvělou show

První zápas Světového poháru ve volejbale vyhrála Česká reprezentace 3:0 a nedala Kanaďankám šanci. Všichni přítomní v hale Univerzity Palackého se bavili nejen předvedenou hrou. Pojďte se podívat.

Nestává se často, aby k nám zavítala volejbalová reprezentace. Po finálové účasti olomouckých volejbalistek a bouřlivé atmosféře soubojů s Prostějovem a Ostravou máme to štěstí hostit turnaj Světového poháru a jeho první zápas s Kanadou si všichni v hale UP naplno užili.

Slavnostní atmosféru mezinárodního utkání ještě podnítila hymna, kterou si s hráčkami zazpívali i fanoušci.

Holky na Kanaďanky vlétly hned od začátku zápasu a bylo z toho vítězství v prvním setu v poměru 25:19.

Agresivní útočná hra v podání Marie Toufarové, Kanaďanky na její smeč jen marně hledaly recept.

Výzvě k polibku se hrdě postavili všichni tím nejlepším způsobem. Hala tak žila nejen volejbalem.

Do varu nás dostaly živé vstupy kapely Rock'n'Ball, tahle parta umí od Lennyho Kravitze po Michaela Jacksona.

Ve druhém a třetím setu sice Kanaďanky zlobily, nakonec ale v obou padly 25:21. První domácí výhra byla na světě.

Ještě nezbytné foto s fanoušky. Reprezentantky nikoho neodbyly a i v dalších zápasech tak máte unikátní šanci si je odchytit a do alba si přidat nezapomenutelnou vzpomínku. Proto dnes vyrazte na utkání s Bulharskem, které začíná od 18:00. Olomoucká Drbna bude opět fandit s vámi.