sobota 25. května 2024 Viola

Vyhledávání

Nalezené články: "šití"

Fyzika a umělá inteligence – vědci z UP využívají neuronové sítě k luštění kvantového provázání

Fyzici z Univerzity Palackého v Olomouci (UP) se specializují na problematiku kvantového provázání, které nyní představuje předmět intenzivního výzkumu a bylo oceněno Nobelovou cenou za fyziku.

V parku v Prostějově pes naháněl labutě. Police zde našla dvě uhynulá mláďata

V Kolářových sadech v Prostějově volně pobíhající pes naháněl labutě. Majitel byl agresivní, lidé proto přivolali policii. Stráži zákona po příjezdu našli na místě dvě uhynulá mláďata.

Zvyšuje se počet dětí s problematickým užíváním sociálních sítí, přičemž každý osmý chlapec projevuje sklony k nadměrnému hraní her

Podle nedávného výzkumu se zvýšil počet mladých lidí s problematickým virtuálním životem na 8 %. Česká republika má nižší výskyt problémových uživatelů sociálních sítí.

Pomozte Maltézské pomoci na Ukrajině

čtvrtek, 4. května 2023, 21:59Společnost

Pomozte Maltézské pomoci na Ukrajině

Maltézská pomoc Česko se spojila s Fondem pro zapomenuté lidi, aby se připojila k celosvětové sbírce, která bude použita k podpoře Maltézské pomoci na Ukrajině.

V Česku je od dubna zpřístupněno 14 jeskyní. Už jste do některé zavítali?

Po zimním období, kdy některé jeskyně byly kvůli ochraně hibernujících netopýrů uzavřeny, jsou nyní od víkendu plně a pravidelně otevřeny všechny čtrnáct zpřístupněných jeskyní v České republice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "šití"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "šití"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.