středa 29. listopadu 2023 Zina

Vyhledávání

Nalezené články: "chirurgie"

Ve Fakultní nemocnici se lze nyní objednat na kliniku stomatochirurgie

Zahájení objednávání vyšetření v ambulanci Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie Fakultní nemocnice Olomouc bylo ohlášeno s platností od pondělí 10. července 2023.

V Fakultní nemocnici v Olomouci slouží nejnovější robot da Vinci již pět let. Brzy se však dočká příchodu svého "kolegy"

Fakultní nemocnice v Olomouci oslavuje pětileté jubileum využívání nejnovějšího robotického chirurgického systému da Vinci. Kvůli rostoucí poptávce po robotických operacích se rozhodla pořídit druhý robot da Vinci, aby rozšířila kapacitu centra.

Fakultní nemocnice Olomouc má revoluční přístup v operaci glaukomu

Lékaři Oční kliniky FN Olomouc úspěšně začali využívat nový operační postup pro léčbu zeleného zákalu, který nabízí řadu přínosů, jako jsou snazší hojení, minimalizace pooperačních komplikací a rychlejší návrat pacienta do běžného života.

FNOL má další vysoce specializovanou péči, nyní pro digestivní endoskopii

II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická Fakultní nemocnice Olomouc získala prestižní ocenění jako jedno z prvních šestnácti pracovišť s statusem Centra vysoce specializované péče pro digestivní endoskopii (CDE) v České republice.

Status Centra vysoce specializované spondylochirurgické péče nyní nově přísluší FN Olomouc

Neurochirurgická klinika FNO čelí větší poptávce po pacientech a specializovaných operacích páteře a míchy. Přestože činnost roste, klinika je hrdá na status Centra vysoce specializované spondylochirurgické péče, jednoho z prvních v ČR.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "chirurgie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "chirurgie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.