pátek 31. března 2023 Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "chirurgie"

FNOL má další vysoce specializovanou péči, nyní pro digestivní endoskopii

II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická Fakultní nemocnice Olomouc získala prestižní ocenění jako jedno z prvních šestnácti pracovišť s statusem Centra vysoce specializované péče pro digestivní endoskopii (CDE) v České republice.

Status Centra vysoce specializované spondylochirurgické péče nyní nově přísluší FN Olomouc

Neurochirurgická klinika FNO čelí větší poptávce po pacientech a specializovaných operacích páteře a míchy. Přestože činnost roste, klinika je hrdá na status Centra vysoce specializované spondylochirurgické péče, jednoho z prvních v ČR.

Celý listopad bude omezen provoz zubní pohotovosti ve FN Olomouc

Až do 30. listopadu bude změněna provozní doba ordinace zubní lékařské pohotovostní služby na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie FN Olomouc . Důvodem dočasného omezení je rekonstrukce a s ní spojené nutné stavební úpravy.

FNOL začne stěhovat pacienty. V neděli přibylo v kraji 232 případů covid-19

V Olomouckém kraji přibylo v neděli dalších 232 pozitivně testovaných na covid-19. V porovnání s předchozími týdny je to až několikanásobný nárůst. Minulou neděli to bylo 80 případů a o týden dříve dvě desítky případů, vyplývá z dnešních informací...

VIDEO: Fakultní nemocnice Olomouc je schopna připravit až 250 lůžek, říká ředitel Havlík

Fakultní nemocnice v Olomouci (FNOL) je schopna připravit pro pacienty s onemocněním covid-19 až 200 standardních a přes 50 intenzivních lůžek. Postupně je začne chystat na začátku příštího týdne a to přesunem pacientů na jiné kliniky, uvedl ředitel...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "chirurgie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "chirurgie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.