středa 8. února 2023 Milada

Vyhledávání

Nalezené články: "covid"

Lidé v roce 2022 jezdili ve vlacích skoro o 50 % více než v roce 2021

České dráhy loni přepravily 157 milionů cestujících. Je to o 30 % více než v roce 2021. Přepravní výkon dosáhl 7,7 miliardy osobokilometrů.

Během covidu začala prodávat pervitin, měla sedm štamgastů na Přerovsku

V předposledním lednovém týdnu policie zadržela 36letou ženu z Přerovska podezřelou z prodeje návykových látek. Po vyšetřování se zjistilo, že prodávala pervitin a může jí hrozit až 5 let vězení.

Mezinárodní sympozium na téma inovativních pedagogických metod a nástrojů ve vzdělávání bude pořádané Univerzitou Palackého

Univerzita Palackého v Olomouci (UP) pořádá originální interaktivní sympozium, které se bude věnovat novým možnostem a kvalitě mezinárodního vzdělávání.

Olomouckou zoo navštívilo loni přes 360 tisíc lidí, nejvíc za posledních jedenáct let

V loňském roce se počet návštěvníků olomoucké zoologické zahrady vyšplhal k číslu 367 111. Nejvíce oblíbenými akcemi byly Velikonoce, Večer duchů či Víkend dětí. Během roku 2022 se také v zahradě povedlo odchovat 250 mláďat.

Univerzita Palackého chystá ples, vystoupí kapela Moondance Orchestra známá ze StarDance

Letní semestr startuje na Univerzitě Palackého v Olomouci (UP) tradičně Akademickým týdnem, jehož pomyslným vrcholem bude v pátek 17. února Reprezentační ples UP, který se do programu univerzitních akcí vrací po dvou letech.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "covid"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "covid"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.