Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Na jaře bude otevřeno nové parkoviště pod lékárnou Fakultní nemocnice Olomouc

čtvrtek, 10. ledna 2019, 16:30DopravaOlomoucko
 

V areálu Fakultní nemocnice Olomouc přibudou na jaře letošního roku dvě nová parkoviště. Tolik potřebné plochy pro odstavení automobilů vyrostou na pozemcích pod lékárnou v ulici I. P. Pavlova a také pod Dětskou klinikou v sousedství Vojanovy ulice....

 

Výtěžek z Běhu naděje přivezl starosta Vidnavy na Onkologickou kliniku

sobota, 15. prosince 2018, 19:00SpolečnostZdravotnictvíJeseníky
 

Předčasný vánoční dárek přivezli dnes do Fakultní nemocnice Olomouc starosta a místostarosta Vidnavy na Jesenicku Rostislav Kačora a Kamil Haderka.

 

Nefrolog Josef Zadražil povede další čtyři roky Lékařskou fakultu Univerzity Palackého

středa, 28. listopadu 2018, 21:00SpolečnostZdravotnictvíVzdělání
 

Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci povede nadcházející čtyři roky přednosta III. interní kliniky lékařské fakulty a Fakultní nemocnice Olomouc (FNOL) Josef Zadražil.

 

FOTO: V Olomouci měla vzniknout tato unikátní budova, nemocnice na ni však nemá peníze

čtvrtek, 22. listopadu 2018, 18:00SpolečnostZdravotnictvíOlomoucko
 

V areálu olomoucké fakultní nemocnice měla v roce 2020 stát nová budova Národního telemedicínského centra, která měla být unikátní v rámci celé České republiky. Budova měla vzniknout rekonstrukcí pavilonu F1 a jeho dostavbou. Architektonickou soutěž v...

 

V rámci světového dne STOP dekubitům proběhne akce plná ukázek, nabízí i možnost poradenství s odborníky

sobota, 10. listopadu 2018, 13:00SpolečnostZdravotnictvíOlomoucko
 

Na často podceňovanou a veřejností přehlíženou problematiku proleženin neboli dekubitů upozorní opět Fakultní nemocnice Olomouc osvětovou akcí „Mít ránu - to nechceš“ v obchodní galerii Šantovka.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Tři pětiny Čechů jsou pro, aby manželství bylo i pro homosexuály

Zhruba tři pětiny lidí v Česku jsou pro, aby manželství mohli uzavírat také gayové a lesbické ženy. Proti se naopak staví třetina Čechů a Češek. Postoje se podle vzdělání příliš neliší. Podpora klesá s rostoucím věkem. Odpůrci nad podporovateli převládají jen mezi muži nad 45 let. Průměrný výsledek trojice průzkumů na tiskové konferenci k pokračování kampaně Jsme fér! představil sociolog Daniel Prokop.

Žena bude mít po více jak padesáti letech šanci zjistit, kdo je její otec. Rozhodl o tom Ústavní soud

Ústavní soud dal šestapadesátileté ženě novou šanci ověřit, kdo je jejím otcem. Okresní soud v Písku musí projednat její žalobu na určení otcovství. Původně řízení zastavil s vysvětlením, že justice už spor jednou řešila v 60. letech, a existuje proto takzvaná překážka věci rozsouzené. Žena ale poukazovala například na to, že v 60. letech justice neprovedla krevní test a že nyní by bylo možné využít spolehlivý test DNA.

Facebook zavřel manipulativní účty skrytě napojené na Rusko

Firma Facebook odstranila několik stovek stránek, účtů a skupin napojených na Rusko, které se na sociálních sítích facebook a instagram pod skrytou identitou dopouštěly manipulací. Společnost to dnes oznámila na svých webových stránkách. Zrušené účty byly podle jejího vyjádření skrytě napojeny na ruskou státní propagandistickou agenturu Sputnik.