úterý 25. června 2024 Ivan

Vyhledávání

Nalezené články: "hasiči"

Miliónové dary pro požárníky s milionovými schopnostmi. Kraj poskytne finanční příspěvek na jejich výcvikové středisko a vybavení

Olomoucký kraj přispěje na modernizaci vybavení profesionálních hasičů a horské služby. Hejtmanství poskytne peníze na výcvikové středisko, obměnu komunikační sítě a hydraulické vyprošťovací nářadí, což musí ještě schválit krajské zastupitelstvo.

Hasiči kontrolovali dodržování požárních předpisů. Odhalili nedostatky u únikových cest

Hasiči provedli v minulém roce 520 kontrol dodržování požárních předpisů. Zaměřovali se především na nákupní centra a markety. Nejčastěji se nedostatky týkaly neprůchodnosti únikových cest a v sedmi případech museli požárníci udělit pokutu.

Traktor ve vlečce převážel 18 lidí. Pro zraněné musel i vrtulník

Hasiči Olomouckého kraje 30. 12. dopoledne zasahovali mezi Němčicemi nad Hanou a Výšovicemi na Prostějovsku. Došlo zde k nehodě, při které se zranilo deset lidí.

Dobrovolní hasiči ve Štěpánově dostali od Olomouce darem hasičský vůz

Doposud sloužil hasičský dopravní automobil Volkswagen Transporter dobrovolným hasičům v olomoucké okrajové části Topolany. Tam místní sbor dostal loni v prosinci dva zcela nové vozy. O starší, ale plně funkční automobil už dříve projevili zájem...

Řidič zůstal uvězněný v osobním autě po střetu s nákladním vozem

Ve středu 20. ledna ráno vyjížděly záchranné složky k nehodě osobního vozu a nákladního automobilu, která se stala na silnici mezi obcemi Strukov a Želechovice na Uničovsku. Zraněného a zaklíněného řidiče osobního auta museli hasiči vyprostit.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hasiči"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "hasiči"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.