úterý 25. června 2024 Ivan

Vyhledávání

Nalezené články: "hory"

Soutěž o nejlepší webové stránky vyhrály Zlaté hory a Zábřeh

Soutěž Zlatý erb oslavila 25. výročí a hodnotila webové stránky měst a obcí. Vítězi letošního ročníku jsou Zlaté Hory a Zábřeh. Hodnocení se zaměřilo na povinně zveřejňované informace, elektronické služby pro občany a bezpečnost webů.

Sigma remízovala s Viktoriíí Plzeň

úterý, 7. března 2023, 20:17Fotbal

Sigma remízovala s Viktoriíí Plzeň

Dvaadvacáté ligové kolo nabídlo duel mezi druhou Plzní a pátou Olomoucí. Hanáci si chtěli udržet pozici v titulové šestce, domácí Viktoria by v případě výhry získala první místo.

Běžkaři a turisté o víkendu zaplnili zasněžené Jeseníky

Běžkaři a turisté zaplnili o víkendu Jeseníky, kde díky vydatnému sněžení panují dobré podmínky pro zimní sporty. Lyžařské areály jsou sice kvůli vládnímu nařízení uzavřeny, lidi to ale od výletu do Jeseníků neodradilo. Horští záchranáři za víkend...

O víkendu bude na východě republiky silně foukat. Meteorologové varují před hřebenovými túrami

Východní polovinu ČR zasáhne v sobotu silný vítr, který v nárazech může dosahovat až rychlosti 70 kilometrů v hodině. Na hřebenech Beskyd a Jeseníků může foukat až o síle kolem 110 kilometrů v hodině. V Beskydech bude poté od neděle trvaleji sněžit.

V Jeseníkách byl v neděli kvůli sněžení vyhlášen třetí lavinový stupeň

V Jeseníkách byl vyhlášen třetí lavinový stupeň z pětibodové škály, který znamená značné nebezpečí. Během posledních 24 hodin v Jeseníkách připadlo 25 centimetrů sněhu, v 1300 metrech nad mořem leží okolo 110 centimetrů sněhu, na závětrných...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hory"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hory"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.