úterý 25. června 2024 Ivan

Vyhledávání

Nalezené články: "požár"

V Olomouckém kraji stále platí zvýšené riziko vzniku požárů

Hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek vyhlásil období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů na základě Nařízení Olomouckého kraje č. 3/2016.

33. ročník festivalu Ekologické dny Olomouc 2023 začne 13. dubna

Ekologické dny Olomouc se po roční pauze kvůli COVIDu vrací v dubnu. Akce se odehrává v centru ekologických aktivit města Olomouce Sluňákov v Horce nad Moravou.

Olomoucká zoo má nové zvířátko, jedná se o nadšeného houbaře

Olomoucká zoo přivítala nového obyvatele - klokánka krysího. Tento druh vačnatce je novinkou pro zoo, protože se zde ještě nikdy předtím nechovával.

Miliónové dary pro požárníky s milionovými schopnostmi. Kraj poskytne finanční příspěvek na jejich výcvikové středisko a vybavení

Olomoucký kraj přispěje na modernizaci vybavení profesionálních hasičů a horské služby. Hejtmanství poskytne peníze na výcvikové středisko, obměnu komunikační sítě a hydraulické vyprošťovací nářadí, což musí ještě schválit krajské zastupitelstvo.

Hasiči kontrolovali dodržování požárních předpisů. Odhalili nedostatky u únikových cest

Hasiči provedli v minulém roce 520 kontrol dodržování požárních předpisů. Zaměřovali se především na nákupní centra a markety. Nejčastěji se nedostatky týkaly neprůchodnosti únikových cest a v sedmi případech museli požárníci udělit pokutu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "požár"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "požár"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.